Reklam

1.5 Yaş Patik Modelleri – 1.5 Yaş Patik Örnekleri

Reklam
Reklam

Anneler hamile olduklarını öğrendiklerinden itibaren bebekleri için bebek örgüsü örnekleri araştırması içine girerler. Buna bir de babaanne ve anneannelerin ördüğü el örgüsü bebek yeleği modelleri, örgü bebek battaniyesi örnekleri de eklenince henüz bebek doğmadan onlarca eşyası olur. Yeni bir bebeğin gelecek olmasının heyecanıyla genellikle atlanan bir şey vardır ki, bebekler ilk aylarda çok çabuk büyürler. Bu nedenle bebek kıyafeti örgü modeller yapılırken ileri ki yaşlar da düşünülmelidir. 1.5 yaş patik modelleri de örülmesi gereken bebek eşyalarındandır. 1.5 yaş bebek patiği örneği bebeğin kız ya da erkek olmasına göre değişir.

1.5 Yaş Patik Modelleri

Değişik 1.5 Yaş Patik Örnekleri

Bebekler hangi ayda olursa olsun henüz bağışıklık sistemleri yetişkinlere göre dirençsiz olduğundan üşürler. Yaz ya da kış olması bebeklere patik giydirmek için fark etmez. Bu yüzden 1.5 yaş patik örnekleri araştırması yapan hanımlar bebekleri için renk renk ve çeşit çeşit örgü bebek patiği modeli ararlar. Sitemizdeki onlarca sayfadan videolu bebek patiği yapılışı anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayfalardan biri olan İki Şiş Patik Modelleri sayfamızda onlarca yeni örgü patik örnekleri yer alır. Bu örnekleri siz de deneyebilir, ilmek sayılarını azaltarak 1.5 yaş bebek patiği örebilirsiniz. Aynı örnekler aynı zamanda büyükler için de uygundur.

Örgü Patik Örnekleri

Videolu 1.5 Yaş Patik Yapılışı

Videolu 1.5 yaş patik yapılışı ile ilgili içerik arayanlar da buna sitemizden erişebilirler. Örgü modelleri, yeni ve değişik bebek örgüsü örnekleri ya da 2020 bebek yeleği modelleri gibi sayfalarımız sizler için sürekli güncellenmekte ve yenileri eklenmektedir. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, içeriklerimizi kaçırmamış olursunuz. Sosyal medya paylaşımlarımızı kendi hesaplarınızdan paylaşırsanız hem bize destek olabilir, hem de 2020 el örgüsü modeller ağırlıklı konularımızdan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki video anlatımlı patik yapılışı videomuzu da inceleyebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 7 Mart 2020 2:43 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Örgü Patik Modelleri

Pembe kız bebek patik yapılışı

Pembe kız bebek patik… Devamını oku

1 gün önce
  • Tığ İşi

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Yaz aylarında serin gecelerde… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Kışlık Çanta Modelleri

Örgü bizim için önemli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.