1 Haftada Saç Uzatma Formülü

1 Haftada Saç Uzatma Formülü

Tüm kadınların hayali olan bir haftada saç uzatma sırrını, nasıl yapılması gerektiğini yazımızda detaylı olarak derledik.

Uzun saçlar hemen hemen her kadının hayalidir. Saç kadınların en güzel doğal aksesuarıdır. Bu yüzden kadınların çoğu dolgun, sağlıklı ve uzun saçlara sahip olmak ister. Her kişinin saç yapısı farklıdır. Bu nedenle uzama süreleri de farklılık gösterebilir. Saçlarımızı uzatmaya çalışmadan önce uzamama sorununu öğrenmek ve ona göre hareket etmek gerekiyor. Çoğu kişide saç uzamama sebebi saçlara çok işlem yaptırmak, rutin bakımlar yaptırmamak, saçları ara ara kestirmemekten kaynaklanmaktadır. Özellikle gelin olacak ve düğün zamanı yakın kişiler saçları kısa zamanda uzatmak ister. Saçlarını kısa zamanda uzatmak isteyenlere özel bir haftada saç uzatma tarifini aşağıda detaylı olarak anlattık.

1 Haftada Saç Uzatma Formülü

Gerekli Malzemeler: Sinameki, bemiks ampül,badem yağı, argan yağı, aloe vera, zeytinyağı, yılan yağı gereklidir.

Tarifi: İlk olarak bir tencere içerisinde sinameki yapraklarını üstünü kaplayacak su ile doldurup kaynatın. İyice kaynadıktan sonra ocağın altını kapatıp soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra içerisine yaptığınız miktara göre 3-4 adet bemiks ampül, aynı miktarda argan, badem, zeytin ve yılan yağını ekleyin. Son olarak içerisine aloe vera jelini de ekledikten sonra iyice karıştırın.

Kullanımı: Bir sprey şişesi içerisine koyduğunuz karışımı her duştan önce saçlarınıza sürün. Duş alacağınız gün duştan 3-4 saat önce sürüp bekletebildiğiniz kadar bekletin. Bemiks ampül vitamini ile saçlarınız güçlenecek, sinameki otu ve doğal yağlar ile saçlarınız kolayca uzayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tuncay dedi ki:

    Saçlarım çok yavaş uzar ve gidip arka kısmı kazıttım uzarken çok çirkin görünmeye başladı bu modellerden yaptıran varsa anlar zaten beni hemen saçım o kadar kötü görünüyor ve çok yavaş uzadığı için uzun bir süre de kurtulamadım bu sebeple hemen hızlı uzatmak için yollar aradım bir sürü şey denedim ve sonunda keratinin işe yarıycağını söylediler doğal ve saf olandan buldum patentli keratin aldım hemen ve saçlarım hızlı uzamaya başladı sonunda güzel görünüyor saçım yeniden.

BİR YORUM YAZ