Reklam

1 Haftada Selülit Nasıl Gider?

Reklam
Reklam

1 haftada selülit nasıl gider, selülitten kurtulmak için doğal yöntemler nelerdir içeriğimizden cevaplarını bulabilirsiniz.

Kadınların her dönemde yaşadığı can sıkıcı bir sorun olan selülit farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bacak yapısı, beslenme şekli, yağlanma, fazla kilolar, hareketsizlik nedeniyle ortaya çıkan selülit sorununu geçirmek için etkili yöntemler bulunmaktadır. Aşağıda yer alan etkili ve denenmiş yöntemleri sizde uygulayarak 1 haftada selülit nasıl gider deneyerek görebilirsiniz.

1 Haftada Selülit Nasıl Gider?

  • Selülitli bölgelere bol bol peeling yapmanız gerekiyor. Özellikle kahve ve esmer şeker ikilisi oldukça etkilidir. Duşta sıcak su ile gözenekler açıldıktan sonra kahve esmer şekeri elinize alıp iyice peeling yapın. Daha sonra ise kese yardımı ile üstüne masaj yapın. Bu yöntem kılcal damaları harekete geçirecek ve selülitli bölgeleri kısa zamanda yok edecektir. Fakat bunu düzenli olarak her duşta uygulamanız gerekiyor.
  • Zeytinyağı gibi etkili olan doğal yağları karıştırıp bacağınıza masaj yapın. Selüliti engellemek ve tedavi etmek için en etkili yöntem masaj yapmaktır. Doğal yağlar ile yaptığınız masaj derinizi ve damarlarınızı uyaracak selülitlerden kurtulacaksınız.
  • Yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çok fazla yağlı yiyecekler tüketmek selülit oluşmasına neden olabiliyor. Hareketsizlik de selülit oluşturmaktadır. Spor ve dengeli beslenmek hayatınızda mutlaka olmalıdır.
Doğal Yollarla Selülitten Kurtulun
Selülit Giderici Kür İbrahim Saraçoğlu
Selülit Neden Olur? Selülitten Nasıl Kurtuluruz

Sitemizde yer alan diğer güzellik ve bakım sırlarına da bakabilirsiniz. Sizin de evde denediğiniz doğal tarifleriniz var ise bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 


Sonrakini düzenle 1 Mayıs 2019 10:41 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.