12 Adet Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

12 Adet Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

12 Adet Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Sevgili örgü seven arkadaşlar sizler için derlediğimiz 12 adet lif modelinin yapılışını videolu olarak aşağıda sıraladık. Bu lif modellerini kendi youtube kanalımızdan ve diğer örgücü arkadaşların kanallarında yapmış olduğu modellerden seçilerek paylaşılmıştır. Anlatımını paylaştığımız lif modellerinin isimleri şu şekilde;

 1. Çilekli Lif Yapımı
 2. Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapımı
 3. Kilim Desenli Lif Yapımı
 4. Kalpli Lif Yapımı
 5. Kolay Lif Yapımı
 6. Yonca Lif Yapımı
 7. Çeyizlik Yuvarlak Lif Yapımı
 8. Çeyizlik Yuvarlak Motifli Lif Modeli
 9. Kolay Yıldız Tekniği ile Yuvarlak Lif Yapımı
 10. Rüzgar Gülü Lif Yapımı
 11. Çeyizlik Tomurcuklu Lif Yapımı
 12. Tomurcuk Lif Modeli Yapımı

Çilekli Lif Yapımı

Kare şeklinde birden fazla çilek motifinin olduğu çilekli lif modelinin yapılışını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapımı

Üç boyutlu şeklinde birden rüzgar gülü lif modeli üzerinde çiçek motiflerinin olduğu çilekli lif modelinin yapılışını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.Kilim Desenli Lif Yapımı

Kilim desenli ve küçük küçük tomurcuklardan oluşan çok güzel kilim desenli lif modelinin yapılışını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.
Kalpli Lif Yapımı

Kalp şeklinde ve 4 kalp parçadan oluşan, yapımı da oldukça kolay olan, kalpli lif modelinin yapılışını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.
Kolay Lif Yapımı

Yukarıdaki lif modelleri çok zor diyorsanız. Daha kolay iki renkli, ve şeritlerden oluşan kolay lif modelinin yapılışını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.
Yonca Lif Yapımı

Yonca lif yapımını iki farklı video ile anlatımını paylaştık ilk videoda 4 yapraklı yuvarlak şeklinde yonca lif ikinci videoda ise 4 yapraklı bitişik kare şeklinde yonca lif istediğiniz videoyu üzerine tıklayarak izleyebilirsiniz.


Çeyizlik Yuvarlak Yıldızlı Lif Yapımı

Çeyizlik lif yapmayı düşünüyorsanız yıldız şeklinde ve yıldız motiflerinden oluşa bol yıldızlı lif modelinin yapılışına videonun üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çeyizlik Yuvarlak Motifli Lif Modeli

Çeyizlik lif modeli olarak 7 yuvarlak motiften oluşan çok güzel modeldir. Farklı renklerde yapıp üzerine çeşitli süslemeler ile harika modeller çıkarabilirsiniz.
Kolay Yıldız Tekniği ile Yuvarlak Lif Yapımı

Yukarıda paylaştığımız yıldızlı lif modelinin biraz daha kolay olan yıldız lif modelidir. Anlatım için video üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Rüzgar Gülü Lif Yapımı

Rüzgar gülü lif modeli en çok beğenilen lif modellerinden biridir. Biz sade rüzgar gülü lif modelinin anlatımını yaptık üzerini çeşitli çiçek veya fiyonk süslemeleri ile harika bir lif örebilirsiniz.


Rüzgar Gülü Lif Yapımı Devamı

Çeyizlik Tomurcuklu Lif Yapımı

Yuvarlak, kat kat tomurcuklardan oluşan lif modeline isterseniz her katında farklı renk verip gökkuşağı deseni verebilirsiniz. Videoyu izlemek için üzerine tıklayınız.

Tomurcuk Lif Modeli Yapımı

Yukarıdaki tomurcuk lif modelinin biraz daha farklı lif modelidir. Yapımı oldukça kolaydır. Detaylar için videonun üzerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ