18 Yeni Ev Dekorasyonu

18 Yeni Ev Dekorasyonu

Evinizi yeni baştan yaratıp daha güzel bir hale getirebileceğiniz en güzel 18 yeni ev dekorasyonu fikrini sizler için derledik.

Evinizde farklılık yaratmak için yeni dekorasyon fikirlerini deneyebilirsiniz. Klasik ev dekorasyonları yerine daha modern tarzları deneyip evinizde güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 18 yeni ev dekorasyonu ile evinizdeki tüm odaları veya alanları yeniden dekore edip bambaşka bir yer haline getirebilirsiniz.

Evinizde yapacağınız küçük değişiklikler büyük görüntünün daha iyi olmasını sağlayabilir. Örneğin perdenize taktığınız bir süs veya bağlama aksesuarı bile daha iyi bir görünüm ortaya çıkarabilmektedir. Duvarlara yapacağınız farklı boya çalışmaları, eski eşyaları yeniden boyayıp değerlendirme, aksesuaları yaratıcı bir şekilde kullanma dekorasyonda farklılık yaratmanıza neden olacaktır.

Özellikle evinizin en çok kullanılan yeri olan salonunuzda herkesi büyüleyecek değişiklikler yapabilirsiniz. Duvara asacağınız farklı bir çerçeve alanı, kitaplık alanı veya yeni bir dekor salonunun daha şık durmasını sağlayacaktır.

Bahçelerinizde veya balkonlarınızda çok fazla değişiklik yapabileceğiniz fikirler bulunmaktadır. Balkonu klasik havadan kurtarmak için duvarlara renkli sandıklar bu sandıkların içerisine de rengarenk saksılar koyabilirsiniz. Tavandan sarkıtacağınız bir salıncak veya yeni bir oturma alanı balkonuzun- bahçenizin havasını hemen değiştirecektir.

18 Yeni Ev Dekorasyonu

Evinizin dekorasyonunu değiştirmeniz için hazırladığımız aşağıda yer alan birbirinden güzel, şık ve yeni dekorasyon fikirleri arasından evinizin dekorasyonu ile uyumlu olanları kendi zevkinize göre değiştirip kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ