Canım Anne

2016 BEBEK ARABASI MODELLERİ

2016 BEBEK ARABASI MODELLERİ

Ebeveynlerin en çok zorlandığı bebek alışverişlerinden biri de bebek arabası almaktır. Bu yüzden bebek arabası almadan önce “Bebek Arabasında Bulunması Gereken Özellikler” ve “Bebek Arabası Tavsiyesi”  yazımıza bakabilirsiniz.

Anneler bebek arabası modellerine her ne kadar mağazalardan baksa da aradıkları  modeli bulamayabiliyorlar. Bu yüzden 2015 yılında dikkat çeken bebek arabaları modellerini sizin için derledik. Bu yazı altında onlarca marka ve model bebek arabasını görebilirsiniz. Beğendiğiniz yada kullandığınız bebek arabası modeli yorum olarak paylaşarak diğer annelere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

2015’te bebek arabası modellerinde klasik modellerinin yanında daha modern izler taşıyan bebek arabaları da yer almaktadır. Modern çizgilerin olduğu modeller özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Modern modeller arasında pusetli modeller çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca büyük tekerlekli yüksek modellerde tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Bebek arabasının fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. Kalite ve markasına göre değişken olmakla birlikte oldukça cazip fiyatlara da kaliteli modeller bulmak mümkündür.

bebek arabası modelleri (2)

bebek arabası modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın