Canım Anne

2017 Babalar Günü Mesajları

2017 Babalar Günü Mesajları

2017 Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü 2017 ne zaman sorusu uzun zamandır soruluyordu ve bununla ilgili canimanne.com olarak daha önce biz de bilgilendirme niteliğinde bir yazımızı paylaşmıştık. Her yıl olduğu gibi bu yıl yani 2017 babalar günü haziran ayında kutlanıyor. 2017 babalar günü 18 Haziran tarihinde yani bugün olarak belirlenmişti.

2017-babalar-gunu-mesajlari

2017 Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü mesajları ile babasını mutlu etmek isteyenler 2017 babalar günü mesajları arayışında olup çeşit çeşit ve değişik en özel babalar günü mesajlarını gerek cep telefonlarından gerekse sosyal medyadan babalarına yollayarak bu özel günü kutluyorlar. Hayatımız boyunca bizim için özel olan babalarımızı mutlu etmenin yolu teknoloji çağında olmamız sebebiyle artık 2017 babalar günü mesajlarından da geçiyor. Çünkü artık genç yaşlı demeden herkes sosyal medya ve cep telefonu kullanıyor. Babalarımızın da bu teknolojiden faydalandığı düşünülürse sosyal medya üzerinden babalara 2017 babalar günü mesajları yollamak onu mutlu edecektir.

2017-babalar-gunu-mesajlari

En Özel Babalar Günü Mesajları

Biz de bu özel günde sizlerle birkaç tane değişik babalar günü mesajları paylaşmak istedik. Siz de bu mesajları bugün babanıza yollayarak onu sevindirebilirsiniz.

  • Hiç eksilmeyen gerçek sevgin için sana minnettarım babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.
  • Dünyanın en iyi babasının babalar günü kutlu olsun. Seni çok seviyorum babacığım.
  • Beni büyütürken çektiğin zorluklara rağmen yüzünden hiç eksilmeyen gülümsemeni de seni de seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.
  • Hakkını hiçbir zaman ödeyememem babacığım. Seni sadece bugün değil her gün çok seviyorum.
  • Benim şefkatli babam, yüreği kocaman babam. Sen dünyanın en muhteşem erkeğisin. Babalar günün kutlu olsun.
  • Seni çok seviyorum babacığım. Benim babam olduğun için binlerce şükür. Babalar günün kutlu olsun.
  • Çocukluk günlerimin mis kokulu adamı seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
  • Babacığım omzundaki yükü bizlere hiç belli etmeyerek bizi bugünlere getirdiğin için çok teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun babacığım.
  • Benim için dünyadaki en özel erkek olan canım babam. Babalar günün kutlu olsun seni çok seviyorum.
  • Çocuktum seni sevdim. Büyüdüm seni sevdim. Ömrümün sonuna kadar seni sevmeye devam edeceğim babacığım. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun.

2017-babalar-gunu-mesajlari

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi