Reklam

2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

Reklam
Reklam

2017 örgü bebek hırkası modelleri farklı renk ve modellerde tasarlandı. Minik bebeklerimizi kış aylarında soğuktan korumak için yün, örgü hırkalar giydirerek önlem alabiliriz. 2017 örgü bebek hırkası modelleri hem şık hem çok çeşitli. Bebeklerimiz çok değerli varlıklarımız dolayısıyla onları korumak ve kollamak için çırpınırız.

Anne adayları ya da anneler bebekleri için özellikle bebeklerini soğuğa karşı korumak için kazak ve hırka örerler. Bebek hırkası örmek hem eğlenceli hem oldukça basittir. 2017 örgü bebek hırkası modelleri için biraz çarşı, Pazar gezmek yerinde olacaktır. Kendinizde evinizde minik bebekleriniz için moda hırkalardan örerek bebeğinize giydirebilirsiniz.

2017 bebek hırkası modelleri arasında en çok dikkati çeken rengarenk kullanılmış yünlerden elde edilen hırkalardır. Bebek hırkalarında bu yıl farklı motifler sıkça kullanılmış. Hırka – kazak kombinleri, hırka – yelek kombinleri de bu yılın moda kıyafetleri arasında yer almış.

2017 bebek hırkası modelleri arasında kız bebekler için uzun ve elbise havasında modeller sıkça karşımıza çıkıyor. Kız bebekler için çok süslü, motifli, işlemeli modeller çok şık görünmekte. Bebek hırkalarında bu yıl kruvaze hırka modeli yine kullanılmakta. Kapişonlu hırkalar ve önden fermuarlı hırkalar da yine önden düğmeli hırkalar gibi çok kullanılacak.

Bebeklerimiz için hırka yaparken ikili ya da üçlü kombinler de yapabiliriz. Kendi tasarladığımız bebek hırkasına yelek ekleyebiliriz, kazak ekleyebiliriz ya da bere ekleyebiliriz. Hatta hırka, kazak ve bere ile çok havalı bir kombin elde edebiliriz. Kendi öreceğimiz el örgüsü bebek hırkaları bütçemiz için fayda sağlayacaktır. Bebek hırkalarını hediye amaçlı da kullanabiliriz. Bebek hırkası yapmak hem çok basittir hem de keyiflidir. Uygun yün ve şiş alıp çok kısa sürede bir bebek hırkası örebiliriz.

Sonrakini düzenle 21 Aralık 2016 6:50 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

3 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

4 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

5 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam