2021 Papatya lif modeli uzun ve kese yapılışı

2021 Papatya lif modeli uzun ve kese yapılışı

2021 Papatya lif modeli uzun ve kese yapılışı daha önceki paylaşımlarımız da yuvarlak modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım lif çalışması isteyenler için üçlü lif modeli çalışabilirsiniz. Lif modelinde çiçek teması tercih edilmiştir. Sarı ve beyaz tonlarında ip seçimi ile papatya çiçeği ortaya çıkmıştır. Renk seçimini sarı tonlarında değişim olabilir. Yada kendiniz için yapacağınız lif modeli olacaksa farklı renk seçimi uygulayabilirsiniz.

Çeyizlik takım lif modelleri en çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarında takım modeller seçilmektedir. Takım görünümü ayrı güzel durmaktadır. Lif modellerinde sizin tercihiniz nedir ?

2021 Papatya lif modeli uzun ve kese yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatın tığ seçebilirsiniz.

Uzun lif modelinin yapımı

Yapılışı: Sihirli halka yaparak başlıyoruz. Halka içine aralarda bir zincir çekerek toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada zincir aralarına bir kapalı fıstık, tepesine ve dibine açık fıstık yaparak birlikte kapatalım aralarda bir zincir çekerek sırayı tamamlayalım, Devamında üçlü ve ikili fıstık yaparak dilimleri oluşturuyoruz. Her bir dilim tek tek yaparak istenilen boyuta getirilmektedir. Üç ayrı yuvarlak motiften oluşmaktadır. Önce sarı ip ile kenar detayı ve dilimleri birbirine ekliyoruz. Sonra beyaz ip ile devam edip son olarak kenar oyasını uygulayıp bitirelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

2021 Papatya lif modeli uzun ve kese yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ