4 Dakikada Yüzdeki Lekeleri Yok Et

4 Dakikada Yüzdeki Lekeleri Yok Et

4 Dakikada yüzdeki lekeleri nasıl azaltabiliriz. Doğal yollarda cildimize daha iyi bakmanın ve lekelere son vermenin bir kaç malzeme ile çözebilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde cilt lekeleri daha sık görülmektedir. Güneş koruyucu kullanmak çözümler arasında yer alan diğer alternatif olmakta, Video anlatımda verdiğimiz uygulamayı düzenli olarak cildinize göre haftada 1 veya 2 kez uygulayarak sonuca görebilirsiniz.

Cildimizin hassas olduğunu unutmayalım. Uygulamadan önce çenemizin alt kısmında deneyelim yanma hissi olursa devam etmeyelim. Önceliğimiz cildiye olsun doğal yollarla destekleye bilirsiniz. Evimizde bulanan malzemelerle pratik çözümler. Limon cilt için parlaklık canlılık verirken, yoğurt oda güzelliğimize yardımcı olacaktır. Doğal yöntemler benim de tercihim olmaktadır. Doğal olarak güzeliz, olmaya da devam edelim yeni güzellik sırlarında görüşmek üzere hoşçakalın..

4 Dakikada Yüzdeki Lekeleri Yok Et

4 Dakikada Yüzdeki Lekeleri Yok Et – Güneş Lekeleri İçin Doğal Çözüm

Güzellik Bakım Maske Tarifi

Malzemeler 1 Tatlı Kaşığı toz şeker, 1 Tatlı kaşığı Karbonat, 2 Tatlı Kaşık, Yoğurt Yarım Limon Suyu

Merhabalar bu videoda 4 dakika yüzdeki lekeleri yok etme tarifi verdim. Güneş lekeleri için doğal çözüm aynı zamanda cilt bakımlarınız için bunu uygulayarak yapabilirsiniz. Şimdi maskemiz nasıl hazırladık onu öğrenelim. Kabın için evde bulunan şeker, karbonat, yoğurt, limonu verilen ölçü miktarların da bir kabın içine alalım. Tahta kaşıkla homejen kıvamda olacak. Hazırladığımız maskeyi elmacık kemiklerine ve alın kısmımıza pamuk ve fırçayla yavaş bir şekilde sürüyoruz. Göz altına maskemizi sürmüyoruz. 5 dakika bekledikten sonra ılık suyla temizleyip kuruluyoruz. Haftada 2 kere uygulayıp 2 hafta yapıyoruz. Maskeyi akşamları hazırlayıp yapıyoruz.

NOT : Asla tedavi amaçlı değildir. UYGULAMADAN maskeleri Kulak yanında veya Bilekte Test Ederek Uygulayın. Alerji Durumunuz Varsa Yapmayınız.

Cilt bakımı, kişisel bakım, güzellik ve bakım hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla bizleri desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

4 Dakikada Yüzdeki Lekeleri Yok Et VİDEO ANLATIM

Fatmayla herşey dahil kanalın teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yasemin dedi ki:

  Güzel

  1. Canim Anne dedi ki:

   Teşekkürler

 2. Özge dedi ki:

  Gözümün altında leke var oraya uygulaya bilirmiyim

BİR YORUM YAZ