4 Renk lif ipiyle harika model yapımı

4 Renk lif ipiyle harika model yapımı dört renk kalan lif ipleriniz ile kutu tekniği kolay ve görselliği güzel lif modeli yapabilirsiniz. Detaylı yapılışı video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Lif modelleri son z<amanların tığ işi örgü modelinin en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay olması ve elimizde çabuk bitmesi diğer etkenler arasındadır. Video anlatımlı olması en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Hiç bilmeyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Çeyizlik lif modelleri lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. En yeni lif modelleri ve görselliği güzel olan örnekler itina ile seçilip çeyizler için yapılmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif modellerinin en son modelleri oldukça önemlidir. Sitemizde en yeni lif çalışmalarını ve takım lif yapılışlarını bulabilirsiniz.

4 Renk lif ipiyle harika model yapımı

4 renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Üst üste tekli fıstık yapıyoruz, toplamda on altı fıstık yapalım, on yedi ci fıstık kenar fıstığı olacak tekrar fıstık yapalım açık fıstık olacak iki fıstık atlayıp dibine fıstık yapalım birlikte kapatalım. Kutu tekniği uygulayarak sıra sonuna kadar devam edelim, kutu tekniği ile lif modeli ile şekil vermeye devam ederek uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

4 Renk lif ipiyle harika model VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ