Canım Anne

45 Dakika kesintisiz Çocuk Şarkısı – Adisebaba Çizgi Film Çocuk Şarkıları

45 Dakika kesintisiz Çocuk Şarkısı – Adisebaba Çizgi Film Çocuk Şarkıları

Anaokulu Çizgi Film Çocuk Şarkıları ve Videoları – Okul Öncesi çocuklar için en güzel çocuk şarkıları, çizgi film olarak, çocuk videoları ve çocuklar için müzik klip şeklinde bir arada.

ŞARKILAR: (Aşağıda başlangıç zamanı üzerine tıklayarak dilediğiniz şarkıya geçebilirsiniz)

00:00 Neden Söylemiyorsun
01:53 Daha Dün Annemizin
03:27 Mini mini bir kuş
05:16 Paylaş, Onlar Arkadaş
07:02 Hapşu
09:27 Kırmızı Balık
10:44 Fırçala Sen de
12:04 Arı Vız Vız
13:21 Ali Babanın Çiftliği
15:59 Çatak Bıçak
18:50 Küçük Kurbağa
20:02 Yıka Yıka
21:43 Sen hiç gördün mü?
24:23 Giy Giy Giyinelim
26:19 Haydi Ormana Gidelim
28:30 Bıcı Bıcı
30:04 Hadi Saysana
31:17 ABC
33:17 Hopla Topla
34:51 Mini mini bir kuş
36:09 Ali Babanın Çiftliği
38:06 Günaydın De
40:02 Renkler
41:17 Küçük Kurbağa
42:10 Daha Dün Annemizin
43:18 Canım Babam

İyi seyirler çocuklar 🙂

Sevgili Anneler, Babalar, Öğretmenler…

Adisebaba Animasyon’un resmi Youtube kanalı AdisebabaTV’de, çocuklarımız yeni-eğitici çizgi film çocuk şarkıları, klasik çocuk şarkılarının yeniden düzenlenmiş çizgi film versiyonları ve çocuklar için hazırladığımız klasik çizgi film masal ve hikaye videolarımızı izleyebilirler.

Var olan ve geliştirmekte olduğumuz tüm çocuk videolarında temel prensiplerimiz tüm çocuklar için EĞİTİCİ, EĞENCELİ ve en önemlisi GÜVENLİ içerikler sunabilmektir.

AdisebabaTV kanalımızda bulabileceğiniz çizgi film çocuk şarkıları, masallar ve çocuk videolarından bazıları: Rapunzel masalı, Külkedisi (Sindirella) masalı, Kırmızı Başlıklı Kız masalı, Bremen Mızıkacıları Masalı, Ali Babanın Bir Çiftliği Var, Küçük Kurbağa, Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Arı vız vız vız, Daha dün annemizin kollarında yaşarken (Yaşasın okulumuz), Sen Hiç Gördün mü?, Sevimli Dostlar ile minik çocuklarımızın temel alışkanlıklarını geliştirici eğlenceli çizgi film çocuk şarkıları (Günaydın de, El yüz yıkama, beslenme, diş fırçalama, giyinme, paylaşma, banyo alışkanlığı, tuvalet alışkanlığı, oda toplama ve uyku şarkıları)

2014 yılı başında kurduğumuz kanalımıza, ebeveynlerden, ana okulu, kreş ve ilkokul öğretmenlerimizden aldığımız çok sayıda pozitif yorum ve destek mesajları eğiticilik ve güvenilirlik açısından hedeflediğimiz seviyeye çok yakın olduğumuzu bize gösteriyor. Tüm anne-babalara ve öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. İçeriklerimizle ilgili kanalımıza abone olarak, videolarımızı beğendiğinizi ya da beğenmediğinizi bir kutucuğa tıklayarak, hatta olumlu ve olumsuz görüşlerinizi yorumlarınızı yazarak katılımlarınız bizim için çok değerli.

Ana okulları müfredatı kapsamında ve uzman pedagogların görüşleri doğrultusunda; okullarda öğretilen her konuyu çocukların çok sevdiği ve en kolay, en kalıcı öğrenme metodu olan müzik ve hikayelerle pekiştirmeye devam edeceğiz.

Kanalımızda düzenli olarak yeni videolar yayınlıyoruz. Yeni bir video yayınladığımız anda, elektronik posta yoluyla bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya girerek kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz:

http://www.youtube.com/user/adisebabatv?sub_confirmation=1

(Youtube kanalına abone olmak siz kullanıcılara bugün ya da gelecekte hiçbir yükümlülük getirmemektedir. AdisebabaTV kanalımız 2014 yılında 40.000 aboneye ulaşmıştır.)

Google+ : https://plus.google.com/u/0/b/106910653777790572228/+adisebabatv/posts
Facebook : http://www.facebook.com/adisebaba
Twitter : http://www.twitter.com/adisebabafilm

Çizgi Film Çocuk Şarkılarımızı ve animasyon filmlerimizi, çocuğunuz istediği her zaman (internet bağlantınız olduğu durumlarda) Youtube kanalımız üzerinden ücretsiz olarak izleyebilir.

Çizgi film çocuk şarkılarımızı ve filmlerimizi cihazlarınıza indirmek ve internet bağlantınız olmadığı anlarda da çocuklarınıza izletmek isterseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak ana uygularımızı ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilir ve uygulama-içi satın alma yapabilirsiniz:

Tüm I-Phone ve I-Pad kullanıcıları için: https://itunes.apple.com/tr/app/adisebaba-sevimli-dostlar/id634914519?mt=8

Tüm diğer cihaz kullanıcıları için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adisebaba.mainapp&hl=tr

(Akıllı tablet ve cep telefonu uygulamalarımız içerisinde çocuklarımız için interaktif oyunlar da bulunmaktadır.)

Bizimle doğrudan iletişim kurabileceğiniz elektronik posta adreslerimiz ise şunlar:
info@adisebaba.com , adisebabatv@gmail.com

Hayatımızın neşesi, yarınların güvencesi çocuklarınızla birlikte tüm ailenize sağlıklı, keyifli, başarı ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın