Ajurlu örgü modeli yapımı

Ajurlu örgü modeli yapımı

Ajurlu örgü modeli yapımı yelek modeli arayanlar için her yaş gurubuna gidebilecek olan ajurlu örgü modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Soğuk havaların gelmesiyle ev gezmelerimiz başlamış olduğundan hanımlarımızın el örgüleri hiç bitmiyordur. Değişik örnekler arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı örgü örneklerine ulaşabilirsiniz.

Ajurlu örgü modelimi bilen hanımlarımız olabilir. Bilmeyen arkadaşlarımız için video anlatımımız mevcuttur. Yelek yapımında ve süveter yapılışında oldukça kullanılan bir örgü modelidir.

İstenilen ip markası seçerek, farklı renklerde yapabilirsiniz. Aldığınız ip markanızın etiketinin arkı kısmında kaç numara şiş ile örüldüğü belirtilmiştir. Bakmanızda fayda vardır ama el ayarınız sıkı veya çok gevşek örgü örenler için şiş numarası değişim göstere bilir.

En güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Ajurlu örgü modeli yapımı

Ajurlu örgü modeli detayları ve yapılışı

Modelimiz orta kalınlıkta ip tercihi ile daha güzel olacaktır.

ipimizi uygun şişlerle tercih edelim.

Alt kısmına lastikten ziyade haroşa daha şık durur modelimizi 5 ilmek düz aralara da 9 ilmek haroşa kenarlara da yarım model için 5 ilmek haroşa olarak hesaplayalım. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Ajurlu örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanılana bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ