Canım Anne

Altıgen yuvarlak lif yapımı

Altıgen yuvarlak lif yapımı

Altıgen yuvarlak lif yapımı yapımı kolay olan görselliği güzel yuvarlak lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması sizlerin modeli kolaylıkla uygulamanızı sağlayacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Çeyizlik lif örnekleri ve yapılışları çeyizlerin olmazsa olmazları olmaya devam etmektedir. Lif modellerinin geniş model serisi bulunmaktadır. Yeni tasarım lif modellerinden ve farklı lif örneklerine kadar sayısız lif modelleri bulunmaktadır. Sitemizde yeni ve takım lif çalışmaları mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımızda sayfamızı ziyaret ederek modelleri inceleyerek siparişleri için fikir edinebilirler. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Altıgen yuvarlak lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

5 Numara 1.50 mm tığ kullanımı tercih edilmiştir.

İlk olarak 5 zincir ile halka oluşturalım içine beş dolgulu fıstık yapıyoruz, aralarda iki zincir çekelim toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada çift fıstık yapıyoruz aralarda yine iki zincir çekelim. Devamında farklı renk ip ile devam ediyoruz. Aynı fıstık tekniği ile aralarda iki zincir çift ve tek fıstık dolgusu yaparak devam edelim..

Modelin devamında iki sırada renk değişimi yaparak arttırma işlemi yaparak devam eden modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklayarak uygulayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatı_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Altıgen yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ