Canım Anne

Amigurumi Çıngırak Arı Yapımı

Amigurumi Çıngırak Arı Yapımı

Amigurumi çıngırak arı yapımı bebeklerin en sevdiği çıngırak oyuncaklar olduğuna göre birlikte güzel arı temalı amigurumi çıngırak yapılışı birlikte video anlatımını izleyerek yapmaya ne dersiniz ?

Amigurumi nasıl yapılır diye soranlar için güzel anlatımlı videolarımız sizler için yayımlamaya çalışıyoruz. Özellikle anneler oyuncaklarda amigurumi tercih etmektedirler. Sizlerde amigurumi oyuncak yapımını merak ediyorsanız, yapılı oldukça kolay dikkatli izleyerek bir çok çıngırak veya sitemizde farklı olan amigurumi yapılışlarını yapabilirsiniz.

Örgü işleri sevenler için tığ işi yapılışlarında amigurumi yapılışları bir çok modeli tercih ediliyor. Anahtarlık, oyuncak, bebek yapımı bir çok hanımlarımız bebek oyuncak siparişler alarak iş sağası kendilerine kurmaktadırlar. Paylaşımlarımız onlar içinde güzel fikirler olacağını düşünüyorum.

Yeni öğrenmek isteyen anneler, hanımlar video anlatımlarımız sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla öğrenmenize yardımcı olacaktır. Yeni örgü ve tığ işi yapılışlarında görüşmek üzere yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum..HOŞÇAKALIN..

Amigurumi Çıngırak Arı Yapımı

Tığ olarak 2.20 mm tercih edilmiş

4 mm Göz kullanımı

Arı modelin iç kısmını doldurmak için dolgu veya silikon elyaf kullanımı tercih edilmiştir.

İp olarak bebe yünü kullanılmış sizler amigurumi ipleri de kullanabilirsiniz

İlk olarak sihirli halka ile başlıyoruz. Kafa kısmını yapıyoruz sihirli halkanın içine 6 Adet sık iğne yapıp yaptığımız her sık iğnenin tepesine 2 defa batıyoruz. 12 Sık iğne olmuş oluyor.

3 Sırayı da bir tek bir çift sık iğne yaparak bu sıramızı da tamamlıyoruz. Toplamda 18 sık iğne olmuş oluyor. 2 tek bir çift yapıyoruz 4 cü sırada toplamda 24 sık iğne oldu. 5 Sırada 3 sık iğne yanındakine çift batıyoruz ve toplamda 30 sık iğneye çıkartıyoruz. Bu şekilde arttırmalar devam ederek yapılan modelimizi detaylı yapmak için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Amigurimi, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Amigurumi Çıngırak Arı Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel çıngırak arı yapımı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevgi dedi ki:

    Instagram varm oradan takip etmek istiyorum

BİR YORUM YAZ