Amigurumi Emzik Zinciri Yapımı

Amigurumi Emzik Zinciri Yapımı

Amigurumi emzik zinciri yapımı annelerimizin en çok tercihleri arasında yer almaktadır. Bebeklerde emzik çoğunlukla kullanılmaktadır. Zincir detayı oldukça önemli olduğundan annelerimiz amigurumi tercihleri arasında olduğunu düşünüyorum. Çok şık olması vede el yapımı olduğundan sağlamlığı biraz daha fazla olmasında etken olacaktır. Tercihler kişiye göre farklılık göstere bilir.

Amigurumi emzik zinciri nasıl yapılır diyen arkadaşlarımızın için yapılışını detaylı olarak video anlatımında anlattık oldukça kolay isim boncukları tercih edilmiş sizler farklı boncuk seçebilir. Renk olarak kız ve erkek bebekler için değişecektir. Öğrenmek isteyen merak eden hanımlarımızı video anlatımını izlemeye bekliyoruz. Kendimiz ve sevdiklerimize en değerli armağan olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Amigurumi Emzik Zinciri Yapımı

Bebe yünü ile örülmüştür. Sizler istediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

2.20 mm tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

6 mm kilitli göz kullanımı

Ahşap boncuklar ve klips

Elyaf

Tavşan yapımından ilk yapılmaya başlanmaktadır.

Sihirli halk içine 6 tane sık iğne yapıyoruz. Çift olarak 12 tane sık iğne olmuş oluyor. 1 tek 1 çift sık iğne yapıyoruz toplamda 18 sık iğne oluyor. 2 tek 1 çift sık iğne yapıp 24 sık iğneye ulaştık, 3 tek 1 çift sık iğne toplamda 30 sık iğneye ulaşmış olduk, detaylı anlatım için ve diğer boncukların kurulumunu öğrenmek için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Amigurumi yapımı, tığ işi, örgü ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Amigurumi Emzik Zinciri Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel amigurumi modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ