Amigurumi örgü domates yapılışı

Amigurumi örgü domates yapılışı

Amigurumi modelleri nasıl yapılır ? Amigurumi yapımı zor mu ? Amigurumi örgü domates yapılışı şirin güzel model olarak amigurumi modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Amigurumi domates yapımını anahtarlık veya buzdolabı süsü olarak kullanabilirsiniz. Farklı renk tercihi ile yapabilir veya iki renk kullanarak anahtarlık için boyutunu küçültebilirsiniz.

Ev hediyelik olarak çok güzel buzdolabı süsü olarak düşünebilirsiniz. Şıklığı oldukça güzel domates amigurumi örgü modelleri hanımlarımız çok sevdikleri el işleri arasında yer almaktadır. Video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Amigurumi örgü domates yapılışı

Kırmızı ip veya farklı renklerde ip seçebilirsiniz.

Yaprakları için yeşil ip

Tığ seçimi ip ve el sıklığına göre tercih edebilirsiniz.

Elyaf kullanımı

Sihirli halka yapalım iç kısmına altı sık iğne yapalım ve halkayı kapatalım. 1 Zincir çekelim her sık iğneye çift sık iğne yapalım. toplamda 12 sık iğne yapmış olduk, devamında çift ve tek sık iğne yapıyoruz 18 sık iğneye ulaşıyoruz.

2 Tek 1 çift yaparak toplamda 24 sık iğneye ulaştık, 3 tek 1 çift yaparak 30 sık iğneye ulaştık, 4 tek 1 çift olarak sık iğne yapıyoruz, 36 sık iğne olmuş oldu.

5 tek 1 çift devam ediyoruz sık iğne yapmaya toplamda 42 sık iğne olmuş oldu. Artırma işlemi bitmiştir sizler isterseniz boyutunu değiştirebilirsiniz. Devamında sık iğne yaparak devam ediyoruz. Domates büyüklüğüne ulaşıyoruz ve kesim küçültme işlemi yapıyoruz. Yaprak detayı ve iç kısmının doldurma işlemleri için video anlatımı izleyerek detaylı olarak yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Amigurumi modelleri, tığ işleri, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Amigurumi örgü domates yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ