Canım Anne

Amigurumi tığ işi kalp anahtarlık yapımı

Amigurumi tığ işi kalp anahtarlık yapımı

Amigurumi tığ işi kalp anahtarlık yapımı tığ işi sevenler için çok güzel hediyelik anahtarlık yapılışı sizlerin beğenisini bekliyor.

Kalan iplerimizi değerlendirmek adına renk renk anahtarlık yapabilirsiniz. Amigurumi tığ işini sevenler için oldukça güzel etkinlik diyebiliriz. Kendimiz için sevdiklerimize armağan edebileceğimiz. Anahtarlıklar yapabilirsiniz.

Farklı anahtarlıklar kullanmayı sevenler için kolay yapıla bilecek bir tığ işi kalp modeli anahtarlık nasıl yapılabilir diyen arkadaşlarımız için video anlatımlı olarak sizlere sunuyoruz. Umarım severek yapabileceğiniz bir model olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.. HOŞÇAKALIN.

Amigurumi tığ işi kalp anahtarlık yapımı

Amigurumi kalp anahtarlık yapımı

Malzemeler Az miktarda nako pırlanta

Tığ 02.1 mm

Birazcık elyaf veya pamuk

Yapılışı Sihirli halka 1. Sıra 6 sık iğne 2. Sıra 12 sık iğne 3. Sıra 1 tek bir çift 18 sık iğne

2 ci parça da aynı şekilde İkisini birleştiriyoruz kaydırma tekniği ile 5 tane sık iğne karşılıklı toplam 26 sık iğne iki parça 2 sıra eksiltme artırma yapmadan sık iğne yapıyoruz 3. Sıra da birleştirme noktasında 3 sık iğne gizli eksiltme ile kapatıyoruz aynı şekilde karşılığını da biraz örüp biraz elyaf la dolduruyoruz ilmekler iyice azalana kadar kalan üç beş sık iğneleri ikişer ikişer azaltarak kapatıyoruz. Kolay gelsin..

Amigurumi anahtarlık yapılışı, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Amigurumi tığ işi kalp anahtarlık yapımı

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel anahtarlık yapımı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ