Ananas Sırt Çantası Yapımı

Ananas Sırt Çantası Yapımı

 El yapımı elbiseler, çantalar son zamanlarda oldukça ilgi ve rağbet görmeye başlamıştır. Bu yüzden el emeği ile yapılan ürünlere ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Elbette ki el emeği ile yapılan giyim aksesuarları ve parçaları para verilerek satın alınan ürünlerden çok daha fazla değerlidir. Çünkü ortada bir emek söz konusudur. Aynı zamanda el emeği ürünler tek ve size özel olduğu içinde daha değerlidir.

Hem kendiniz hem çocuklarınız için birbirinden harika el emeği sırt çantaları yapabilirsiniz. Yapımları oldukça basit ve keyiflidir. El becerilerinizi ve biraz da hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

El emeği sırt çantası modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Her geçen gün yeni modeller ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri de ananas modeli sırt çantasıdır. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu modelin yapımı da oldukça basittir.

Kızınız için sevimli ve çok şık bir ananas modelinde sırt çantası yapabilirsiniz. El becerilerinizi kullanarak rahatlıkla yapabileceğiniz bu modelin malzemeleri ise şunlardır; ananas desenli bir kumaş, yeşil kumaş, çanta içerisine koymak için astar yeterli olacaktır. Aynı zamanda sarı renkli büyük boncukları da süslemek için kullanabilirsiniz.

Ananas desenli çanta yapımı için öncelikle ananas desenine ve rengine benzeyen bir kumaş seçerek çantanı gövdesini bu kumaş ile kesip dikiniz. Ardından çanta ağzı için yeşilden şerit yapıp gövdeye ekleyiniz. Çantanın astarını içerisine yerleştirip dikiniz. Ananasın yapraklarını yeşil renkli kumaş ile yaparak gövdesine özenle dikiniz. Ardından çantanın sapını yaparak işlemi tamamlayınız.

Ananas çantası yapmak için biraz sabır ve emek vermeniz gerekebilir ama sonucunda kızınızın mutluluğu verdiğiniz emeklere fazlasıyla deyecektir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ