Anemone dağ lalesi lif modeli yapımı

Anemone dağ lalesi lif modeli yapımı

Anemone dağ lalesi lif modeli yapımı farklı çiçek teması lif modeline uygulanmıştır. Görselliği şık olan lif modeli çeyizlik lif örnekleri arasında yer alacaktır. Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde dağ lalesi modeli çok sipariş alan lif çalışması olacaktır.

Lif modelleri son zamanların en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Yapım aşaması video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Youtube kanallarında birbirinden güzel tasarım lifler yeni örnekler yayınlanması lif modellerine ilgiyi arttıran etkenler arasında yer almaktadır. Sitemizde takım lifler, kolay ve farklı model seçeneklerini yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anemone dağ lalesi lif modeli yapımı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım, tekrar tepesine ve dibine fıstık ikisini birlikte kapatalım, ters çevirip son fıstık tepesine kapalı fıstık yapalım, tekrar tepesine açık fıstık dibine ve karşıya açık fıstık birlikte kapatalım. Aynı teknik ile devam ediyoruz arada yeşil ip ile arada yaprak sap kısımlarını ve çiçek detayını uygulayıp dilimi tamamlıyoruz. Toplamda altı dilim oluşmaktadır. Dilimleri birleştirip modeli tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Anemone dağ lalesi lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ