Artırmalı Buğday Tanesi Örneği Yapılışı

Artırmalı Buğday Tanesi Örneği Yapılışı

El örgüsü ile yapılan ürünler oldukça fazladır ve birçok farklı model ve örneği bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış olan birçok model ve örneğin yanı sıra he geçen gün yeni, modern ve farklı örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. El örgüsü ile yapılan birçok farklı ürün bulunmaktadır. El örgüsü kazaklar, yelekler, hırkalar, şallar daha niceleri mevcuttur. Her parçanın kendine has örnek ve modelleri bulunur.

Kazak, yelek ve hırkalarda sıklıkla kullanılan buğday tanesi örneği aslında gözüktüğü kadar zor ve karmaşık değildir. Özellikle de kazaklara çok yakışan bu modeli sitemizde bulunan resimli anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem yetişkin kazaklarında hem çocuk kazaklarında rahatlıkla uygulayabileceğiniz buğday tanesi örneğini bu görsellere bakarak öğrenebilirsiniz.

Artırmalı buğday tanesi yapılışı için ise sitemizde bulunan resimlere ve aşamalı olarak gösterilen görsellere bakmanız yeterli olacaktır.  Buğday tanesi örneği ilk bakışta sizlere zor gibi gelebilir ancak tekniği kavrandığı ve öğrenildiği zaman yapımı oldukça basit ve keyiflidir.

Artırmalı buğday tanesi örneğini küçük bir parçada deneyerek öğrenebilirsiniz. Tam olarak öğrendiğiniz zaman ise istediğiniz parçaya uygulayabilirsiniz. İsterseniz bayan kazak ve yeleklerinde isterseniz erkek kazak ve hırkalarında veya çocuk kıyafetlerinde, kazak, yelek, hırkalarında oldukça şık ve farklı duran bu modeli sizlerde uygulayabilirsiniz. Modeli şık ve düzgün durması için kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmenizde fayda var. Bu şekilde ortaya çıkan sonuçtan da memnun kalmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ