Canım Anne

Arttırmalı V Ajurlu Jile Yapımı

Arttırmalı V Ajurlu Jile Yapımı

Arttırmalı v ajurlu jile yapımı örgü bebek elbise modeli arayan annelerimiz için görselliği güzel olan yapılışı kolay olan jile modelini sizlerin beğenisine sunuyorum.

Örgü jile elbise modeli kız çocukları için şık ajurlu jile yapımı 1 yaş için uygundur. İstediğiniz marka ip ve renk seçimi ile yapabileceğiniz güzel mi güzel örgü jile modelini detaylı video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Sayfamızda örgü modelleri, bebek elbise modellerini bulabilirsiniz. Yaz için robalı elbise modellerini incelebilir ve yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Arttırmalı V Ajurlu Jile Yapımı

Yeni Ören Bayan Madame Cotton iplik ile arttırmalı V ajurlu jile yapımı Madame Cotton iplik ile örülmüştür

0 – 1 Yaş için uygundur.

Örgü teknikleri

Lastik modeli, pirinç tekniği, arttırmalı v ajur modeli ve A pile modeli kullanılmıştır.

Eni 27 santim

Yakadan etek ucu boy kısmı 40 santim

2 Adet ip kullanımı

Şiş

Makas

Tığ, ilmek tutucu, düğme, çengelli iğne

İlk olarak 133 ilmek atalım ve lastik tekniği toplamda 11 sıra yapılmıştır. Kol ve gövde ayrımı yapılmaktadır. 16 İlmek sırt bölümü için, kol için pat bölümüne pirinç modelini 7 ilmeğe yapalım, Kol kısmında 20 ilmek kesi mi ters ve düz örerek kesilmiştir.

Ön kısım pat için 7 ilmek pirinç modeli, 16 ilmek düz orta artış için tek ilmek tekrar 16 ilmek düz örelim, diğer kol için 7 ilmek pirinç modelini örelim, aynı kol kesimi işlemini yapalım, sırt bölümü pirinç bölümü için 7 ilmek ve 16 kalan ilmeği düz örelim. Ayrımlar bu şekilde ayarlanmıştır.

Ön kısım için ipi bağlayıp ön bölümü toplamda 47 ilmeği örelim modelin detayları için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, jile yapımı, hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ören bayan youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Arttırmalı V Ajurlu Jile Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ