Aşırı Kolay Uzun Lif Modeli

Çeyizler için en çok hazırlanan parçalardan biri muhakkak ki liflerdir. Geçmişten bugüne kadar gelen ve her yeni gün geliştirilerek devam eden lif modelleri her çeyizde bulunur. Renk renk, desen desen bir sürü lifi kullanılmayacak olsa da çeyizlerin içinden bir türlü çıkamamış.

Tabi ki lif olmadan duş almayan kişiler de büyük bir kısmı oluşturmaktadır. Bu nedenle yeni lif modellerine olan talep de azalmıyor. Sitemizde bulabileceğiniz birbirinden güzel lif modellerine bugün bir yenisini daha ekliyoruz.

Filizin Elifi Youtube Kanalının anlatımı ile sizleri yine çok şık bir lif modeli ile buluşturuyoruz. İstediğiniz renklerde örerek çeyizlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik yaparken hiç zorlanmayacağınızı düşündüğümüz kadar kolay bir model.

Lifimizi yaparken 3 farklı renk lif ipi ve 6 numara 1,4mm lik bir tığ kullanıyoruz. Lifi yaparken ihtiyacınız olan her detay anlatım videosunda mevcut.

Yaptığımız bu lif modelinin takımı olarak yapılan kare formdaki halinin anlatım videosunu da incelemek isterseniz Filizin Elifi Youtube Kanalına göz atmanız yeterli olacaktır.

Bu güzel lif modeli ve anlatımı Filizin Elifi Youtube Kanalına Teşekkür ediyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Aşırı Kolay Uzun Lif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ