Örgü Bebek Eteği Modelleri

Örgü Bebek Eteği Modelleri

Bugün kız çocuklarımız için harika örgü etek modelleri paylaşacağınız. Kız bebekleri için en çok tercih edilen askılı bebek eteği ile ilgili pek çok model bulunmakta. Üstelik yapımının basit olması nedeniyle, annelerimiz birden fazla etek modeli denemek isteyecekler. Zaten örgü işlerine meraklı olan hanımlarımız için askılı bebek eteği modelleri hiç zor gelmeyecek.

Örgü Bebek Eteği Modelleri

Kız çocuklarımız için birbirinden farklı modelde örgü etekler yapabiliriz. Bunun dışında sadece eteklerle sınırlı kalmayıp, eteklere uygun hırkalar da örerek bir takım yapabiliriz. Yeni doğan kız bebekleri için gerek anneleri gerekse nineleri farklı modellerde pek çok örgü işi yapmaktadır. Tığ işi örgü etek modelleri hakkında araştırma yapan hanımlarımızın karar vermelerini kolaylaştırmak için bugünkü yazımızda hepsi birbirinden güzel bebekler için tığ işi örgü etek modellerini bir araya getirdik.

Beğendiğiniz bir modeli seçerek, aynı modelden değişik ipler kullanarak veya tek bir model için farklı ipler kullanarak da kız çocuklarınıza örgü etekler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kış mevsiminin gelmesiyle birlikte sevimli kız çocuklarımıza, eteklerine uygun olarak yapımı kolay örgü şapka modellerini inceleyerek de harika kombinler hazırlayabiliriz. Tabi ki erkek bebeklerimizi de unutmadan, onlara örgü işi hırkalar yapabiliriz.

Askı bir dönemin en çok kullanılan moda aksesuarıydı. Günümüzde hala hanımlar tarafından pantolonlarda ve eteklerde tercih ediliyor. Sizlerle modellerini paylaştığımız örgü işi askılı etekleri bebekleriniz için örebilirsiniz. Ayrıca askılarını değişik aksesuarlar da süslemeniz mümkün. Çizgi film karakterlerinin çıkartmalarını alarak, bebeklerinize en güzel etekleri örebilirsiniz.

Sitemizde bulunan bebek yelekleri bölümünü inceleyerek, bebekleriniz için harika ve yapımı kolay örgü yelekler bulabilirsiniz. Çocuklarınıza veya sevdiklerinizin çocuklarına kendi el emeği göz nuru örgü işlerinizi hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ