Astım Ve Nefes Darlığına Isırgan İle Çözüm

Astım Ve Nefes Darlığına Isırgan İle Çözüm

Astım hastaları için nefes alıp vermek kadar başka kıymetli bir şey yoktur. Astımın tedavisi bazen yıllar boyunca sürmektedir. Bu yüzden de insanlar sürekli doktorun ilaçları arttırmasından sıkılıp başka yollar aramaktadır. Astım ve nefes darlığı bronşların tıkanıklıklarından kaynaklı bir hastalık şeklidir. Tedavisi yapılır fakat astımın seviyesine göre uzun ya da kısa sürmesi doktor tarafından belirlenmektedir. İlaçların yanında bazı doğal çözümler uygulanmasında fayda bulunmaktadır. Tabi ki de bu doğal çözüm yollarına başvurmadan önce mutlaka doktordan bilgi sağlanmasında çok fayda bulunmaktadır. Çünkü Eğer İlaç Kullanıyorsanız Etkileşim Sağladığı İçin Olumsuzluklar Yaşanabilir. Astım ve nefes darlığına ısırgan ile çözüm elde edilmesi için doğru uygulamalısınız.

Isırgan Çayı Broşlara Ve Akciğere Fayda Sağlar

Isırgan bir bakımdan astımın dostudur. Yani miktarı ve doğru bir şekilde tüketim sağlanıyor ise size çok iyi sonuçlar verecektir. Astım ve nefes darlığına ısırgan ile çözüm sağlayan birçok insan bulunmaktadır. Isırgan bronşları çok iyi temizlediği için kişinin çok rahat nefes vermesini sağlar.

Nefes sorunu ortadan kalkan kişilerin zaten ilaca da ihtiyaçları bulunmamaktadır. Sık sık nefes darlığından şikâyetçi olanlar her gün sabah ve akşam 1 çay bardağı taze demlenmiş ısırgan tüketmelidir. Yapacağınız su miktarına göre 1 ya da 2 tutam ısırgan ilave edilmelidir. Bitki çayları demlenirken kaynamış su üzerine atılması şarttır. Aksi takdirde önce bitki sonra su dökülür ise beklediğiniz sonuçları almamanız da olağandır.

Astım ve nefes darlığına ısırgan ile çözüm getirilmesi basit bir durumdur. Yeter ki evinizde sürekli ısırgan bulundurursanız her nefes problemlerinizde ısırgan demleyerek bronş ve ciğerlerin rahat nefes almasını sağlamış olacaksınız. Isırganı zaten birçok uzman önermektedir. Sadece insanlar bilinçli olarak ısırgan kökü ve yaprağı tüketmelidir.

Sitemiz adına sağlıklı günler dileriz

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dünya65 dedi ki:

    Astım bronşit bulaşıcımıdır. Yani benden torunuma geçebilir mi?. Yani bulaşıcımıdır. Irsilikten bahsetmiyorum

BİR YORUM YAZ