Canım Anne

Az ip giden yuvarlak lif modeli yapılışı

Az ip giden yuvarlak lif modeli yapılışı

Az ip giden yuvarlak lif modeli yapılışı kolay lif modeli arayanlar için görselliği güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik kolay lif modeli arayanlar için az ip kullanımı ile yapabileceğiniz yuvarlak lif örneğini uygulayabilirsiniz. Elinizde az lif ipi ile çok kullanışlı lif modelini yapabilirsiniz. Lif modellerinde basit yapılışları tercih ediyorsanız ve yapımı çabuk ilerleyen model arıyorsanız yuvarlak lif örneğini seçebilirsiniz.

El işleri modellerinde lif örnekleri çok aranan el işleri arasında yer almaktadır. Farklı modelleri ile lif modelleri geniş örnek seçimine sahiptir. Hanımlarımızın ilgisini oldukça çeken lif modelleri çeyizler içinde yine fazlasıyla yapılan tığ işi modelleridir. Çeyizlerde bohçalarda yer alan lif modelleri olmaktadır.

Lif modelleri ve yapılışlarına video anlatımlarına dair her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız.

Az ip giden yuvarlak lif modeli yapılışı

Az ip giden yuvarlak lif modeli

Modelimize 7 numara tığla ortadan 7 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine aralarında 3 zincir çekerek 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Yıldız tekniğiyle her dilimde artırma yaparak lifimizi büyütüp dilimleri ikiye ayırıyoruz. Aralarda ise zincir ve fıstık yaparak geçişlerimizi yapıyoruz. Aynı şekilde kenar oyasını da yapıyoruz tepelere tekli fıstık yapıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Az ip giden yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ