Baby Shower için Lazım Olabilecek Malzemeler

Baby Shower için Lazım Olabilecek Malzemeler

Baby Shower için Lazım Olabilecek Malzemeler

Baby shower partileri anne adaylarına moral vermek ve onun yanında olduğunu hissettirmek için sevenleri, ailesi, akrabaları veya arkadaşları tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de yeni yeni yayılmaya ve tanınmaya başlayan baby shower partileri git gide yaygınlaşmaya ve yapılmaya başlamaktadır. Kusursuz ve eksiksiz bir baby shower partisi hazırlamak ve anne adayını mutlu etmek istiyorsanız öncelikle işe malzemeleri temin ederek başlamalısınız. Daha sonra partiyi nerede yapacağınıza karar vermelisiniz. Parti yapılabilecek salonlarda veya kafe, restoran gibi yerlerde yapabileceğiniz gibi evinizde de mini bir parti hazırlayabilirsiniz.

baby-shower-icin-lazim-olabilecek-malzemeler

Baby shower partileri daha çok kadınlar arasında yapılsa da siz erkek ve kadınların ortak katılabileceği bir parti düzeni ve içeriği de hazırlayabilirsiniz. Baby shower partisi malzemeleri ise aşağıdaki gibidir.

baby-shower-icin-lazim-olabilecek-malzemeler

  • Öncelikle mekanı süslemek için çeşitli süsler almalısınız.
  • Renkli balonlar baby shower partilerinin olmazsa olmazıdır.
  • En tatlı anne! Gibi anne adayını mutlu edecek pankartlar hazırlayabilir veya alabilirsiniz.
  • İkramlık yiyecek ve içecekler
  • İkramlıkları sunacağınız partinin havasına uyum sağlayacak servis tabakları ve bardaklar
  • Gelen misafirler için mini hediyelikler. Bu hediyeleri kendi el emeğiniz ile yapabileceğiniz gibi aynı zamanda hazır olarak yapabilirsiniz. Buzdolabı magnetleri, kokulu sabunlar ile yapılan hediyelikleri tercih edebilirsiniz.
  • Partiye davetli olan diğer kişiler bebek veya anne adayı için küçük hediyeler alabilirler, anne adayını mutlu edebilirler.

baby-shower-icin-lazim-olabilecek-malzemeler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ