Reklam

Badem kalp lif modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Badem kalp lif modeli yapılışı yeni model arayan arkadaşlarımız için kalp lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde kalp detayını seviyorsanız badem kalp lif modelini uygulayabilirsiniz.

Çeyizlik lif modelleri için kalp detaylı badem tekniği ile yapılan bu güzel lif modelini çeyizlerine katabilirsiniz. Ayrıca çeyizlik takım lif modelleri ve farklı lif örnekleri sayfamızda mevcuttur. En yeni lif modellerinden ve tasarım lif örnekleri bulabilirsiniz.

Lif modelleri ve yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımızın lif modellerine ilgisine arttırmaktadır. Bir çok lif modeli ve yeni modelleri video anlatımlı olarak lif sevenlerle buluşmaktadır. Lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sizlerde bu güzel lif modellerini uygulamak için sayfamızı takip edebilir veya yazımızdaki linke tıklayarak istediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Badem kalp lif modeli yapılışı

Yeni lif modeli Badem kalp lif modeli yapılışı
Lif modeli 2 renk lif ipi kullanıyoruz ben mor ve beyaz yaptım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz.

2 Numara silikon saplı tığ kullanılmıştır. Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lifimize mor lif ipi ile 2 zincir çekerek başlıyor badem tekniği ile yapıyoruz her sırada artırma oluyor 16 sıra bu şekilde örüp tam ortayı ayırıp iki tarafta da aynı şekilde eksilterek tamamlıyoruz beyaz ipimizle ile 2 sıra etrafından dönerek tamamlayıp en son mor ipimizle badem tekniği ve zincirlerle kenar geçerek lifimizi tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Badem kalp lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 27 Mart 2020 9:13 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

3 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

3 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

4 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam