Bahar çiçeği lif modeli yapılışı

Bahar çiçeği lif modeli yapılışı

Bahar çiçeği lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modeli arayan hanımlarımız için harika görselliği olan çeyizler ve sipariş alan arkadaşlarımız için güzel lif modelini değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde yeni tasarım lif örnekleri oldukça ilgi görmektedir. Lif modellerinde geniş örnek seçeneği olması hanımlarımızın el işlerinde lif modelleri tercih etmesini arttırmaktadır. En çok sevilen ve yapılan tığ işi modellerinde lif örnekleri tercih edilmektedir.

Bahar çiçeği lif modeli çeyizlik lif modelleri arasında yer alacak lif çalışmasıdır. Lif modelleri çeyizlerde nişan bohçalarını süslemektedir. Bir çok modeli çeyizlerde yer almaktadır. Farklı tasarım lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Bahar çiçeği lif modeli yapılışı

5 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İğne

Orta kısımdan başlayan altı dilim olarak yapılmaktadır. Yıldız tekniği ile yapılmıştır. Taban kısmı iki renk ip ile örülmüştür.

Orta kısmı için halka oluşturalım halkanın içine fıstık uyguluyor toplamda altı fıstık yapalım aralarda üç zincir çekelim, ara zincir içerisine tek fıstık ve ikili fıstık yapıp kapatalım. Bu şekilde dilimleri oluşturup istenilen boyuta gelene kadar teknik aynıdır.

Model orta kısmı yandan sayıldığında dört fıstık olana kadar artırılıp, arttırma bitiminde kırmızı ip ile devam eden yeşil ip ile tekrar örüp kenar detayı yapılıp, süslemek için çiçek ve yaprak detaylarını yapıp dikilmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Bahar çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ