Bahçıvan elbise modeli yapımı

Bahçıvan elbise modeli yapımı

Bahçıvan elbise modeli yapımı veya salopet elbise yapılışı kız çocukları için yapabileceğiniz tığ işi kolay ve görselliği şık olan elbise modelini severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımı ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk seçimi ile mevsimine uygun ip seçerek bahar aylarında güzel elbise modelini kız çocukları için uygulayabilirsiniz. Gömlek ile kullanımı şık durmaktadır. Daha rahat kullanımı için badi ile tercih edebilirsiniz.

Tığ işi elbise modelleri şık olması dışında yapılışı çok kolay olduğunu düşünüyoruz. Örnek seçimine göre kolaylığı değişim gösterecektir. El emeklerinin maliyeti daha düşük olması annelerin tercihinde olmaktadır. Sitemizde bebek elbise modelleri video anlatımlı farklı örnekleri bulabilirsiniz. Kumaş detaylı, robalı, tunus modeli ve çoğunluk tığ işi modellerimiz mevcuttur.

Bahçıvan elbise modeli yapımı

3 ve 4 yaş için uygundur.

2,5 yumak kullanılmıştır.

2 Adet düğme

Yapılışı: İlk olarak 115 zincir çekerek başlayalım iki ucu birleştirelim, her zincir içine trabzan uygulayalım, ikinci sırada trabzanları ters ve düz uygulayalım, lastik detayını dört sıra uyguluyoruz. Model kurulumuna geçerek devam edelim. İstediğiniz uzunluğa gelene kadar modeli uygulayalım model anlatımında otuz üç santim örülmüştür. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi elbise modeli, elbise modelleri, bebek elbise modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bahçıvan elbise yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ