Baklava dilimli kese lif modeli yapılışı

Baklava dilimli kese lif modeli yapılışı

Baklava dilimli kese lif modeli yapılışı lif modeli sevenler için kese modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde kese modelini tercih edenler için baklava dilimli kese modelinin yapılışını siz değerli takipçilerimiz için yayımlıyoruz.

Lif modelleri çeyizlik, hediyelik, yapılırken diğer yönü de lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımıza ek kazanç sağlamaktadır. Baklava dilimli kese modelimiz oldukça şık bir örnek olarak sizlerin beğeneceğini düşündüğüm bir modeldir. Farklı lif modelleri arıyorsanız sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Birbirinden güzel lif modelleri sizleri beklemektedir.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılışı detaylı anlatımla kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Baklava dilimli kese lif modeli yapılışı

Lif modelimizde pembe ve krem 2 renk çalıştık.

8 Numara tığ kullandık

Orta kısımda yıldız tekniği çalıştık kenar kısmına kutu tekniği çalıştık.

Lifimizi ilk parçasını ilk olarak 3 zincir çekik üç zincir üstüne üç fıstık örerek başladık. Sıra başında tek fıstıkla başlayıp sıra sonun da 2 fıstık örüp artırma yaptık. İlk parçamız 14 fıstık olana kadar artırmalı olarak ördük. 14 fıstıktan sonra sıra başında eksiltmeye başlayıp fıstık sayıları bitene kadar ördük.

İkinci parçamız da yine aynı 3 zincir çekip 3 zincir üstüne yıldız tekniği olarak üç fıstık örerek başladık devamında artırmalar yaparak yine 14 fıstık olana kadar ördük. 14 sıra ördükten sonra 7 ,7 ayırıp ikiye bölüp önce 7 fıstığın üstünü eksiltme yaparak bitirip sonra diğer 7 fıstığı eksilterek örüp bitirdik

Ve iki parçayı üst üste koyup kenarlarını ekleme (birleştirme) yaparak bir sıra kutu tekniği çalıştık. Bir sırada kenar oyası ördük lif modelimiz bitirdik. Artık hediyelik , çeyizlik ve de sipariş olarak kendi el emeğimiz olan lif modeli sahibi olduk kolay gelsin..

Lif modeli, Lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Baklava dilimli kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ