Bal ve Tarçın ile Hazırlanan Mucizevi Kür

Bal ve Tarçın ile Hazırlanan Mucizevi Kür

Gün geçmiyor ki çeşitli hastalıkların neredeyse hepsinin şifasının doğada bulunduğu uzmanlar tarafından açıklanmasın. Evet hanımlar, her derdin devası doğa tarafından bize zaten sunulmuş durumda, sadece hangi maddeyi ne ile karıştırmanız gerektiğini ve kullanım şeklini bilmeniz gerekiyor. Birçok uzman da bu konudaki araştırma sonuçlarını her fırsatta insanoğlunun hizmetine sunuyor.

bal-ve-tarcin-ile-hazirlanan-mucizevi-kur-3

Tabiat ananın bize bahşettiği bal ve tarçın ile hazırlanan kürde doğal ve şifalı ilaçlar arasında yer alıyor. Bal ve tarçın karışımı kanserden kilo vermeye, kalp hastalıklarından kolesterole, cilt enfeksiyonlarından soğuk algınlığına kadar birçok hastalığın çaresi olabiliyor hanımlar.

Şimdi sizleri bal ve tarçın kürü nasıl yapılır, nelere iyi gelir konusunda aydınlatmaya çalışacağız.

Honey pot and dipper.

Bir bardak kaynamış suya bir ölçü tarçın koyup demlemeye ve soğumaya bırakacaksınız. Su ılıyınca tarçının iki katı bal ilave edip iyice karıştıracaksınız. Burada hatırlatmamız gereken püf noktası kaynar haldeki suya kesinlikle bal koymamanız hanımlar. Çünkü bilindiği üzere kaynar su baldaki enzimleri öldürerek işlevini yitirmesine sebep oluyor. Yatmadan bardağın yarısını içip kalan yarısını da ertesi sabah tükettiğinizde bal ve tarçının şifasından faydalanmış olursunuz.

bal-ve-tarcin-ile-hazirlanan-mucizevi-kur-4

Sizlere biraz da bal ve tarçın ile hazırlanan mucize kür ile ilgili pratik bilgiler vermek ve faydalarından söz etmek istiyoruz. Şekerli olmasına rağmen doğru miktarlarda kullanılan bal ve tarçın kürü şeker hastalarının bile rahatlıkla tüketebileceği bir karışım oluyor. Bal ile toz tarçın kahvaltılarda düzenli olarak kızarmış ekmek ile yendiğinde kolesterol düşüp, kalp krizi riski azalıyor.

bal-ve-tarcin-ile-hazirlanan-mucizevi-kur-5

Ayrıca tarçınlı bal düzenli olarak tüketildiğinde; yaşlılık sebebiyle tıkanan ve esnekliklerini yitiren atar damar ve toplar damarları canlandırarak kalp vuruşlarını güçlendirip ritmini düzenler. Soğuk algınlığı, arterit, boğaz ülseri, kronik öksürük, mide gazlarını önleme, bağışıklık sistemini güçlendirme, yemekleri kolay sindirme, cildi taze tutup yaşlanmayı önleme, egzama ve mantar gibi cilt enfeksiyonlarını önleme, kilo verme ve duyma kaybını giderme gibi çeşitli hastalık ve sorunları iyileştiren bal ve tarçın ile hazırlanan bu kürü hayatınıza hemen almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz hanımlar.

bal-ve-tarcin-ile-hazirlanan-mucizevi-kur-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ