Canım Anne

Balon lif modeli yapımı

Balon lif modeli yapımı

Balon lif modeli yapımı

Balon lif modeli yapımı 3D yapılışlı olan çok güzel bir lif örneğimizdir. Kız çeyizlerinin en gözdesi olacaktır. Beyaz ip üzerine renk renk balonlar görselliği ile hanımlarımızın gözdesi olacaktır.

Tasarımı Sevilay uysal hanımefendiye ait olan muhteşem anlatımı ile sibelle örgü kanalınına çok teşekkür ediyoruz, bu güzel lif yapılışını bizlere sundukları için.

Sizlerde istediğiniz renk tercihlerinde yapabilirsiniz, kalan ipleri değerlendirme yapabileceğimiz en güzel şık lif örneği diye düşünüyorum. Sizlerde kolayca yapabilirsiniz. Video anlatımlarımız yapmak isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Lif modelleri kız çeyizlerinde oldukça fazla yapılan sayını belli olmayacak kadar annelerimiz severek örüyorlar. Bizlerde canimanne. com ailesi olarak sizlere en muhteşem lif modellerini paylaşmaya çalışıyoruz. Hanımlarımız el işlerini çok seviyorlar özellikle lif tasarımları vazgeçilmezleri şimdiden yapacak arkadaşlarımıza kolay gelsin. Yeni özel ve tarz modellerimizle sizlerin karşısında olma dileği ile hoşçakalın..

            ⇓

Lif modelleri ve yapılışları ve lif örnekleri daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

3D Balon lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı Sevilay uysal hanımefendiye ait olan bu güzel çalışma için ona da ayrı teşekkürlerimizi iletiyorum.

Balon lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ