Banyo Lifinde Artırma Tekniği Yapılışı

Banyo Lifinde Artırma Tekniği Yapılışı

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Banyo lifinde artırma tekniği yapılışı nasıl uygulanır. Lif modellerin de yıldız tekniği arttırma işlemi nasıl yapılır sorularına cevap arayan hanımlarımız için güzel bir video anlatım beklemektedir.

Hanımlarımız en çok yaptığı el işlerinde lif modelleri yer almaktadır. Yeni yeni öğrenen arkadaşlarımıza faydalı olabilecek video anlatımlarla sizlerin karşısına gelmeye çalışıyoruz. Bu video anlatımda yıldız tekniğinde üçlü fıstık arttırma nasıl yapabiliriz diyen hanımlarımız için güzel bir anlatım hazırladık umarım faydalı bir çalışma olacaktır. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Banyo Lifinde Artırma Tekniği Yapılışı

6 Numara tığ tercih edilmiştir.

Lif tekniğimize başlarken 3 zincir çekerek başlıyoruz ve ilmeğimizi uzatalım 2 zincire batalım ve fıstıkları saralım istediğiniz kadar sarıp kapatalım, ve ikince fıstığımızı hemen dibine yapalım ve alt zincir kısmına bir fıstık yapalım üçgen bir fıstık olacaktır. Ve artırma nasıl yapılır uygulamasını öğreneceğiz. Yıldız tekniğinin de arttırma işlemi nasıl yapılır. Video anlatımının da bu uygulamayı öğrene bilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Lif teknikleri, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Banyo Lifinde Artırma Tekniği Yapılışı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ