Basamaklı lif modeli yapımı

Basamaklı lif modeli yapımı

Basamaklı lif modeli yapımı

Basamaklı lif modeli yapımı lif modelleri, ile yine sizlere merhaba diyoruz. Basamaklı lif modelimiz rengarenk yapılmış yapımı kolay olan güzel bir modelimiz. Sibelle örgü kanalının anlatımı ile başarılı bir çalışma olmuş, yeni modelleri arayanlar için vazgeçilmez olacağını düşünüyorum. 4 ana renkten oluşan 7 numara tığ kullanılmış, ve makas kullanımı gerekmektedir.

Farklı ip seçenekleri kullana bilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirmek her sırasını farklı yapabilirsiniz. Basamaklı lif modeli renk renk  lif modeli, lif örnekleri lif modelleri bir çok çeşit olarak piyasada bulunmaktadır. Uzun, kare, kalp, yuvarlak, hanımların beğenisine canim anne olarak her geçen gün daha fazlasını sunmaya devam ediyoruz. Basamaklı lif modelimizi video anlatımlı olması kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

Denemek ve öğrenmeyi isteyen bütün hanım arkadaşlarımız detaylı olarak yapabilirler. Lif modelleri ev hanımlarının hobi veya bir meşkale olarak  ev bütçesi için devamlı daha iyisi en güzeli en yeni modelleri arayanlar için canim anne wep sayfamızdan bulabilirsiniz. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Basamaklı lif modeli yapımını video anlatımlı buradan izleyerek yapabilirsiniz.

Basamaklı lif  modeli anlatımı için Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ederiz.

Basamaklı lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

Basamaklı lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ