Basen Eritme Kürü Tarifi Ve Kullanımı

Basen Eritme Kürü Tarifi Ve Kullanımı

Türk kadınlarının çoğunun sorunu olan basen doğru beslenme ve spor ile yok edilebilir bir sorundur. Basen eritme kürü ile yaptığınız spora destek verip basen bölgesini kolayca eritebilirsiniz.

Türk kadınlarının genel problemi olan kalça ve basen kısmının fazla olması çoğu kadının istediğini giyememesi, öz güven kaybı yaşaması gibi durumlara neden olmaktadır. Günümüzde zayıf kadın güzeldir, makbuldür anlayışı da olduğu için kadınlar basen bölgeleri yağlı olduğu için mutsuz hissedebilir. Basenli ve kalçalı olabilirsiniz ama eğer mutlu değilseniz bununla yaşamak zorunda değilsiniz. Sürekli spor yaparak ve basen eritme kürünü uygulayarak kolayca basen bölgesini eritebilirsiniz.

Basen Eritme Kürü Tarifi Ve Kullanımı

Gerekli malzemeler: 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 çay kaşığı çörek otu, 50 gr yağsız lor peyniri, 1 tatlı kaşığı pul biber, 1 tutam maydanoz, 1 tatlı kaşığı toz zencefil, 1 çay kaşığı çörek otu gereklidir.

Hazırlanışı: Geniş bir kase içerisinde tüm malzemelerinizi kaşık yardımı ile güzelce karıştırın. Basen eritme kürünüz hazır.

Kullanımı: Basen eritme kürünü akşam yemeklerinde tüketmek gerekiyor. Akşam yemeklerinde bu kürü ana yemeğin yanında salata niyetine tüketebilirsiniz. Kürü 1 hafta boyunca kullanıp ara vermeniz gerekiyor. Kürü her gün taze hazırlamanızı öneririz.

Önemli Not: Kürü kullanmadan önce herhangi bir mide veya bağırsak rahatsızlığınız var ise mutlaka doktorunuza danışın. Kürün etkisini görmek istiyorsanız mutlaka basen bölgesini çalıştıracak egzersizler yapmaya özen gösterin. 1 haftalık süre boyunca basen egzersizlerini bu kür ile desteklediğiniz de ve yediklerinize dikkat ettiğinizde basen bölgesinin eridiğini sizde fark edeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ