Canım Anne

Basit bebek patiği yapımı

Basit bebek patiği yapımı

Basit bebek patiği yapımı sandalet tarzı dediğimiz patik modelidir. Yaz için farklı renklerde yapıla bilir. Kıyafetlerine uygun renklerde yaza uygun açık renk tonlarını kullana bilirsiniz.

Bebeklerde patik vazgeçilmezlerden örgü bilen annelerimiz bir çok modeli uyguladıklarını düşünüyoruz.

Örgü modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız içinde farklı sandalet modeli patik yapılışını beğeninize sunuyoruz. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Basit bebek patiği yapımı

3/ 6 aylık bebekler için uygundur.

2. 1. mm tığ kullanımı sizler elinize yatkın kullana bilirsiniz.

2 Adet ahşap düğme

İstediğiniz marka patik ipi tercih edebilirsiniz, iki renk kullanılmıştır.

Patik modeli çift tabanlıdır. 19 zincir ile başlayalım 10 sık iğne ve 6 tane trabzan yapalım. Son zincir içine 7 adet ikili trabzan yapalım. karşı tarafa aynı şekilde tarbzan uygulaması yapalım. 10 Sık iğne yapıyoruz ve son ön kısma 2 sık iğne yapıp kaydırma tekniği ile bağlayalım. 2 Zincir çekip 16 tane ikili trabzan yapalım. yapmış olduğumuz 7 trabzan üzerine çift trabzan uyguluyoruz toplamda 14 trabzan yapmış olduk, bu şekilde arttırma işlemi ile taban kısmını yapıyoruz. 11 Santim boyunda 6 santim eninde olmaktadır.

İki tabanı birleştirme işlemi yapıyoruz. Sonrasında kenar kısmını detayları yaparak sandalet modelini bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü, örgüler, bebek patiği yapımı ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı bebek sandalet yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Basit bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ