Canım Anne

Bayram şekeri lif modeli

Bayram şekeri lif modeli

Bayram şekeri lif modeli

Bayram şekeri lif modeli yeni lif modeller serimize ekleyeceğimiz en iyiler. Arasında yer almayı bekliyor. Bayram şekeri lif modeli eski model olması bir çoğumuzun bildiği ve hiç modası geçmeyen örnektir. Sibelle örgü lif modeli

olarak tekrar tasarlamış, güzel bir lif modeli olarak siz lif sevenlerin beğenisine sunuluyor.

Farklı ip seçenekleri kullana bilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirmek her sırasını farklı yapabilirsiniz. Bayram şekeri lif modeli adı gibi renk renk şeker gibi lif modeli, lif örnekleri lif modeleri bir çok çeşit olarak piyasada bulunmaktadır. Uzun, kare, kalp, yuvarlak, hanımların beğenisine canim anne olarak her geçen gün daha fazlasını sunmaya devam ediyoruz. Bayram şekeri lif modelimizi video anlatımlı olması kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

Denemek ve öğrenmeyi isteyen bütün hanım arkadaşlarımız detaylı olarak yapabilirler. Lif modelleri ev hanımlarının hobi veya bir meşkale olarak  ev bütçesi için devamlı daha iyisi en güzeli en yeni modelleri arayanlar için canim anne wep sayfamızdan bulabilirsiniz.

Bayram şekeri lif modeli videolu anlatımını aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Bayram şekeri lif modelini bizlerle paylaşan sebelle örgü kanalının anlatımı ile harika bir çalışma olmuş çok teşekkür ederiz.

Bayram şekeri lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ