Bebek Battaniyesi Modelleri -1

Bebek Battaniyesi Modelleri -1

Hazır alınan battaniyeler olduğu gibi el işi battaniyeler de günümüzde birçok bayan tarafından emek verilerek yapılmaktadır. Motiflerin birleştirilmesi ile çift kişilik yataklara bile örgü battaniye örnekleri bulunmaktadır. Örgünün, el işinin yeniden moda olduğu günümüzde  bunu çok da yadırgamamak lazım. Büyük battaniyeler örüldüğü gibi bebekler içinde küçük boyutlu battaniye modelleri vardır. Battaniyeler, bebekler için çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü bebeklerin vücut ısısı yetişkinlere göre daha çabuk düşer bu yüzden kış aylarında anneler sıklıkla bebekleri için yün veya örme battaniye kullanmayı tercih ederler. Hazır alınma battaniyeler olduğu gibi el örgüsü, el işi battaniyelerde çokça rağbet görmekte ve örülmektedir. Örme battaniyelerin birbirinden farklı çeşidi vardır. Her geçtiğimiz sezon bu modellere çeşitlere yenileri eklenmektedir. Örme battaniye modelleri hazır modellere göre daha gösterişli daha şık gözüktüğü için anneler tarafından tercih edilmektedir. El örgüsü battaniyeler tektir ve size özeldir. Bu yüzden hazır alınan battaniyelere göre daha değerli, kıymetlidir.

Örgü battaniye modelleri her sezon değişmekte ve yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Bu sezonun en trend battaniyeleri arasında fiyonklu, kurdela ile süslenen ve hayvan figürlü battaniyeler rövanştadır. Uzaktan akıldığında karmaşık gibi gözükse de aslında örmesi çok da zor değildir. El becerisi olan bayanlar rahatlıkla örebilir. Sitemizdeki modelleri inceleyerek beğendiğinizi seçebilir ve detaylı inceleyerek sizde kendi bebek battaniyenizi kendiniz örebilirsiniz. Kurdela ile süslenen battaniyeler de kurdela ipin içinden geçirilerek örülmektedir ve çok şık bir desen elde edilmekte. Eminim siz de gördüğünüzde bu modele bayılacaksınız.

Eğer farklı modellerde bebek battaniye örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimlere, görsellere bakarak karar verebilirsiniz. Erkek bebek için genellikle beyaz ve mavi renk battaniyeler tercih edilirken, kız bebekleri için daha çok pudra ve pembe tonlarında battaniyeler örülmektedir. Sizde beğendiğiniz modeli seçerek bebeğinize uygun renkte örmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ