Bebek patiği modeli yapılışı

Bebek patiği modeli yapılışı

Bebek patiği modeli yapılışı kış mevsiminin en güzel el işleri arasında örgü modelleri gelmektedir. Şiş örgülerini sevenler için bebek patiği yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Bebek patiği yapılışları annelerimizin çok takip ettiği örgü yapılışları olmaktadır. Canimanne.com sayfamızda ziyaret ederek veya yazımızdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Patik modelimizi farklı renklerde yaparak yelek, hırka, çeşitlerine takım yapabilirsiniz. İstenilen ip markasıyla örebilir. Veya kalan yelek iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

Yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yapımı kolay olan görselliği bir o kadar güzel olan bebek patiği örgü modelimizi yapmaya ne dersiniz?

Çok farklı ve kolay yapılabilen örgü modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Bebek patiği modeli yapılışı

Bebek patiği modeli detayları ve yapılışı

Bebek patiği 3-6 aylık için uygundur.

Malzemeler

Nako elit baby İki renk tercih edilmiştir.

3 Numara şiş tercihi

Başlangıç 44 ilmek 66 ilmek olana kadar topuk ve ön kısımdan artırmalar yapılır.

7 sıra düz örüp 8. Sırada kenar oluşturulur 6 diş haroşe örülür sağ ve sol da eşit paylaşılır orta kısmı için 10 ilmek üzeri örülür her sırada birer ilmek kesilir yanlarda ilmek kalana kadar.

Bütün ilmekler örülür toplam 30 ilmek 4 diş haroşe örülür İlmekler tam ikiye bölünür ayrı ayrı 13 diş haroşe örülür arka kısımdan dikilerek patik tamamlanır süslemesi isteğe bağlı değiştirile bilir.

Örgü, örgüler ve el işleri, bebek patiği yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Bebek patiği modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu Hayatım_ kanalına bu güzel örgü patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ