Bere lif modeli yapımı

Bere lif modeli yapımı yeni tasarım lif modeli farklı lif örnekleri arayanlar için harika bir lif modeli olarak sizlerin beğenisini bekliyor.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Lif yapılışları sipariş alan hanımlarımızın evlerine kazanç alarak yardımcı oluyorlar.

Kızlarımızın çeyizlerini süsleyen lif modelleri olmazsa olmazlardan olmaktadır. Bir çok modeli yapılan lif yapılışları annelerimizin en güzel modelleri tercih ettiklerini düşünüyorum. Bere lif modelini oldukça beğenerek öreceklerini düşünüyorum.

Banyo lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için bere lif modeli oldukça sipariş alacaktır. Farklı lif örnekleri arıyorsanız sizler için oldukça fazla lif modelimiz canimanne.com sayfamızda mevcuttur. Yazımızdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En yeni tasarım lif yapılışları, farklı modeller, kolay yapabileceğiniz lif yapılışlarına yer vermeye çalışıyoruz. Umarım sizlere yardımcı olmuşuktur. Güzel lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Bere lif modeli yapımı

Bere lif modeli detayları ve yapılışı

Yıldız taban üzerine kurulmuş

Dikişsiz lif modeli olarak yapılmıştır.

7 Numara tığ seçimi

Makas

Ayraç kullanımı

Üçlü dolgulu açık fıstık uygulaması yapılıyor. Bere yapılışını dikişsiz uyguluyoruz.

Renkli iplerle bere modelini yıldız taban üzerine uyguluyoruz. Kalan iplerinizi değerlendirerek farklı olarak çalışa bilirsiniz.

Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterlidir. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız çok önemlidir.

Bere lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Sevilay uysal hanımefendiye ait olan bir modeldir. Kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ