Beş şiş ajurlu çorap yapımı

Beş şiş ajurlu çorap yapımı

Beş şiş ajurlu çorap yapımı güzel, şık çeyizlik ve günlük kullanım için patik modeli yapımına ne dersiniz ? Beş şiş örgü patik modellerini sevenler için kaçırılmayacak bir model olduğunu düşünüyorum.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan patik modellerine beş şiş ajurlu çorap modeli de favoriler arasında yer alacak bir çorap örneğidir.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde değişik bir model olacaktır beş şiş çorap modelimiz. Farklı güzel patik modelleri arıyorsanız sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Sayfamızda iki şiş, beş şiş, tığ işi, kolay ve birbirinden şık patik ve çorap modellerimiz mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni ve farklı patik ve çorap modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Beş şiş ajurlu çorap yapımı

Beş şiş ajurlu çorap

37-38-39 numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler 1 yumak ören bayan patik ipi 5 adet çorap şiş 3 mm tercih edilmiştir.

Başlangıç 56 ilmek istenen uzunlukta 2 düz 2 ters örgü her bir şişe 4 şiş var her şişin üstüne 14 ilmek takıyoruz arka kısmı düz örgü ön kısmı ajur koyuyoruz 6 sıra ajur tamamlıyoruz 7. Akutumuz 3 sıra örüyoruz burun kısmı için ön ve arka ilmekler de giriş ve çıkışlarını birer tane kesiyoruz 2. Sıra hiç kesmeden örüyoruz en son 24 ilmek kaldığında patik modelimizi birleştirerek bitiriyoruz. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Beş şiş ajurlu çorap yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel çorap modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ