Bikini Bölgesi ve Koltuk Altı Kararmasını Engellemenin Yolları

Bikini Bölgesi ve Koltuk Altı Kararmasını Engellemenin Yolları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınların çoğunun genel sorunu olan bikini bölgesi ve koltuk altı kararmasını engellemenin yollarını sizler için derledik.

Yanlış epilasyon, ağda uygulamaları nedeniyle bikini bölgesi, koltuk altı ve dirsek-diz bölgelerinde sıkça kararmalar meydana gelir. Derinin renginin değişmesi yani kararması ortaya kötü bir görüntü çıkarmaktadır. Yaz aylarında giyilen açık kıyafetler nedeniyle görünür olan koltuk altı, diz ve dirsek bölgelerinin renginin kararmış bir halde olması kötü görünmektedir. Tatile gidecekler için bikini bölgesi ve koltuk altının kararması ise başlı başına bir sorundur. Evde doğal yöntmler ile kararma sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Bikini Bölgesi ve Koltuk Altı Kararmasını Engellemenin Yolları

  • Bir limonu ortadan ikiyi bölün ve limonu kararma olan bölgelerinize peeling yapar gibi sürün. Tüyleri her temizlemeden sonra bu işlemi yaparsanız derinin kararma sorununu engellemiş olursunuz.
  • Cilt rengini açan diğer bir doğal mucize ise salatalık suyudur. Salatalığın suyunu sıkın veya salatalığı robottan geçirip püre haline getirin. Daha sonra bunu hergün koltuk altınıza veya kararma olan diğer bölgelere sürün. Salatalık suyu hem ter kokusunu engelleyecek hem de kararma sorununu çözecektir.
  • Birçok bakımda kullanılan aloe vera cilt rengini açma özelliğine sahiptir. İyileştirici etkiid olan ve cildin yenilenmesini sağlayan aloe verayı ortadan kesip içerisindeki jeli kararm aolan bölgelerinize sürebilirsiniz. Aşırı terleme sorunu olan kişilerin de kullanmadı önerilmektedir.

https://youtu.be/BV2GRlr4kLM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ