Boncuklu kolay patik yapılışı

Boncuklu kolay patik yapılışı çeyizlik harika şık patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Patik modelinde boncuk detayı seviyorsanız kolay patik yapılışını çeyizlik ve günlük kullanım için yapabilirsiniz.

Özellikle sipariş alan arkadaşlarımız çeyizler için patik oldukça fazla örülmektedir. Sayfamızda farklı ve güzel patik örneklerini bulabilirsiniz.

Şiş patik modeli, Tunus işi ve keçe taban patikler olmak üzere bir çok patik modelini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Boncuklu kolay patik yapılışı

Gerekli malzemeler

194 Adet inci boncuk

1 Patik ipi

3 Numara şiş kullanımı

2 Numara tığ

36, 37 Numara ayaklar için uygundur.

İlk olarak boncukları patik ipine geçirelim. Sonrasında 46 ilmek şişe atalım, ve haroşa tekniği örelim. Beşinci sırada boncukları yerleştiriyoruz.

Altıncı sırada yine haroşa devam edelim. Onuncu sıraya geldiğimizde ilmek ayrımı yapılmaktadır. Ön kısım detayları örnek kurmaya başlanıyor. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, tığ işi patik, şiş örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Boncuklu kolay patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ