Buğday başağı kare lif yapımı

Buğday başağı kare lif yapımı

Buğday başağı kare lif yapımı kolay lif modeli arayanlar için özellikle kare lif sevenler için buğday başağı lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olan lif modelimiz çeyizlerde yerini alacak kolay kare lif modelleri arasındadır. Lif sevenlerde kare lif buğday başağı modelini farklı renk seçeneği ile yaparak hediyelik veya sipariş için tercih edebilirsiniz.

Tığ işi modellerinin en çok sevileni lif modelleri olmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde geniş model seçeneği ile yer almaktadır. Çeyizlerde takım lif modelleri ve tasarım yeni lif çalışmaları nişan bohçalarında yer almaktadır. Video anlatımlı olması da yine lif modellerine ilgiyi arttırmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Sayfamızda yeni ve güzel lif tasarımları bulunmaktadır. En son lif modelleri ve en çok istek alan lif çalışmaları sayfamızda mevcuttur. Lif modellerine ulaşmak için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Buğday başağı kare lif yapımı

Buğday Başağı Lif Yapımı

Modeli iki renk ip kullanıldı 2 numara tığ ile örüldü, Sizler elinize yatkın tığla örebilirsiniz. Modelimiz kare lif kategorisine giriyor. Fıstık ve trabzanlarla yapılan oldukça gösterişli ve kolay bir model. Üç sırada bir yer değişikliği yapılıyor örneğimizde. Boyutunu dilediğiniz boyutta yapabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Buğday başağı kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ