Cam Nasıl Silinir? Pratik Cam Silme

Cam Nasıl Silinir? Pratik Cam Silme

En zorlu temizleme alanlarından olan evdeki camlar nasıl silinir, pratik cam temizleme yöntemleri nelerdir içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Çoğu kadın evdeki camları silmekten pek hoşlanmaz. Bunun nedeni camların çok zor temizlenmesi ve yorucu olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Üstünde leke kalmaması için bir kaç defa üst üste silmek gerekir. Yorucu bir temizlik kısmı olan camları daha pratik ve kolay bir şekilde lekesiz temizlemek için ev hanımlarının kullanıp memnun kaldığı pratik yöntemleri sizler içime derledik. Aşağıda yer alan cam silme yöntemlerini sizde deneyip kolayca camlarınızın pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz.

Cam Nasıl Silinir? Pratik Cam Silme

  • Cam silmeden önce mutlaka kuru bir bez ile tüm tozunu alınız. Daha sonra temizlemeye başlayın.
  • Cam silme suyuna bir miktar sirke ekleyin. Sirke mikropları temizleyip leke kalmasını engelleyecektir.
  • Cam silmek için evinizde yer alan ve kullanmadığınız penye kıyafetleri kullanabilirsiniz. Örneğin penye tişörtler iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca cam silme bezleri de kullanabilirsiniz.
  • Cam silme suyuna sirke yerine yumuşatıcı da ekleyebilirsiniz. Kıyafet yumuşatıcıları tozları alıp leke bırakmayacaktır.
  • Saç şampuanını cam silme suyunuza karıştırıp bu karışımla da camlarınızı silebilirsiniz. Fakat eklerken çok fazla şampuan dökmemeye dikkat ediniz. aksi halde çok fazla köpürdüğü için leke bırakma olasılığı da artacaktır.
  • Su içerisine limon suyu, sirke ve bulaşık deterjanı ekleyip karıştırın. Daha sonra bu karışım ile camlarınızı silin.

Sitemizde yer alan diğer pratik bilgileri de göz atabilir ve evinizde bu yöntemleri kullanabilirsiniz.Sizin de evinizde deneyip memnun kaldığınız pratik yöntemler var ise bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gül Koçak dedi ki:

    Bu yöntem ler eskide kaldı mikrofiber bezlerle sadeece suyla yıkayıp silin pırıl pırıl olur bezleri sabunla yıkayıp temizleyebilirsiniz

BİR YORUM YAZ