Canım Anne

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı tığ işi yelek modellerinde kol ve yaka kesimi nasıl yapılır ? detaylı video anlatımda siz değerli takipçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız. Yelek modellerinde sıkça sorulan sorular arasında yaka ve kol ayrımını nasıl uygularız. Modele göre ayarlamak gerekmektedir. Bazı örneklerde kesim kolay olurken zor örneklerde ayarlamak biraz zor olabilmektedir. Sağ ve sol kol kesim ve yaka modelli örneklerde denk gelmesi oldukça önemlidir. Tığ işi yelek modellerinde şiş örgü modellerine göre kol ve yaka kesimi biraz daha kolay olduğunu düşünüyoruz.

Yelek modelleri ve yapılışları için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Birçok örgü modelini sayfamızda bulabilirsiniz.

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı

İpinizin kalın ve ince oluşuna göre tığ seçebilirsiniz.

Bedeb ölçünüze göre kol ve yaka kesimini yapabilirsiniz. Model anlatımında yedi motif ile başlayıp üç motif eksiltme işlemi yapılmıştır. Tek taraflı kesim işlemi olmuştur.

On motif başlayıp yine aynı tekniği kullanarak uygulayabilirsiniz. Detaylı anlatım ve yapılışı için video anlatımı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Liflerinsultani örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ