Çarkı felek lif modeli yapımı

Çarkı felek lif modeli yapımı

Çarkı felek lif modeli yapımı yuvarlak lif modelleri sevenler için güzel ve şık lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Banyo lif örnekleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımız için sayfamız oldukça fazla lif modeline sahiptir istedikleri bir çok lif çalışmasını bulabilirsiniz ve siparişleriniz içinde yapabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz.

Çeyizlerin favorisi takım lif modelleri, yeni tasarım lif modelleri ve damat lif örnekleri olmaya devam etmektedir. Annelerimiz oldukça fazla model örerken büyük çoğunlukta sipariş vermektedir. Sizlerde istediğiniz bir modele sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çarkı felek lif modeli yapımı

2 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model orta kısımdan başlamaktadır. Halka içine fıstık uyguluyoruz aralarda zincir çekelim. Toplamda 8 fıstık ve aralarda 3 zincir çekelim.

1 Zincir çekelim yapmış olduğumuz zincir yuvalarının içine tekli trabzan dolduruyoruz. Her yuvaya dört kutucuk yapıyoruz. Toplamda 32 kutucuk olması gerekiyor. Aynı tekniği tekrar yapıyoruz. Devamında 2 zincir çekip aynı kutuya çift batarak ikili trabzan yapıyoruz.

3 Zincir çekerek devam edelim ve model kurulumuna devam edelim çarkı felek görünümünü hazırlıyoruz. Yan yana 32 dilim yapılmıştır. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çarkı felek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ