Reklam

Çarkı felek lif modeli yapımı

Reklam
Reklam

Çarkı felek lif modeli yapımı yuvarlak lif modelleri sevenler için güzel ve şık lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Banyo lif örnekleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımız için sayfamız oldukça fazla lif modeline sahiptir istedikleri bir çok lif çalışmasını bulabilirsiniz ve siparişleriniz içinde yapabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz.

Çeyizlerin favorisi takım lif modelleri, yeni tasarım lif modelleri ve damat lif örnekleri olmaya devam etmektedir. Annelerimiz oldukça fazla model örerken büyük çoğunlukta sipariş vermektedir. Sizlerde istediğiniz bir modele sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çarkı felek lif modeli yapımı

2 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model orta kısımdan başlamaktadır. Halka içine fıstık uyguluyoruz aralarda zincir çekelim. Toplamda 8 fıstık ve aralarda 3 zincir çekelim.

1 Zincir çekelim yapmış olduğumuz zincir yuvalarının içine tekli trabzan dolduruyoruz. Her yuvaya dört kutucuk yapıyoruz. Toplamda 32 kutucuk olması gerekiyor. Aynı tekniği tekrar yapıyoruz. Devamında 2 zincir çekip aynı kutuya çift batarak ikili trabzan yapıyoruz.

3 Zincir çekerek devam edelim ve model kurulumuna devam edelim çarkı felek görünümünü hazırlıyoruz. Yan yana 32 dilim yapılmıştır. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çarkı felek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ederiz.

Sonrakini düzenle 31 Ocak 2020 12:22 am

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

6 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

7 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

8 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam