Canım Anne

Çatalca’da Piknik Yapılabilecek Mesire Yerleri

Çatalca’da Piknik Yapılabilecek Mesire Yerleri

Çatalca’da Piknik Yapılabilecek Mesire Yerleri

Havaların ısınmasıyla piknik sezonu açıldı. Hafta sonu işin stresini ve şehir hayatının verdiği ses kirliliği unutmak istiyorsanız trafikten uzak  temiz hava da geçirmek hepimizin planları arasın da yer alıyor..

Deniz olsun, ormanı olsun diyorsanız sizin için en güzel yerler ÇATALCA PİKNİK YERLERİ

Yeşilin sonsuz olduğu yerleri görmek ve huzurun keyfini yaşamak hepimizin istediği şeylerden ilk sırada yer alıyor. Sadece doğayı keşif etmek ve günün sonun da harika yemeklerle haftanın yorgunluğunu unutmak istiyorsanız sizin için bir çok alternatif yerler sunmak istiyoruz..

ÇATALCA DA EN İYİ  PİKNİK ve MESİRE ALANLARI

Temiz havası ormanı mesire alanı çok geniş olması ve sahili ile muhteşem bir yer gününüzü deniz ve piknik ile birleştirmek isteyenler için vazgeçilmez yerlerin ilk sırasın da ÇİLİNGOZ TABİAT PARKI yer alıyor kap yapmayı da seviyorsanız gecenizi de harika geçire bilirsiniz..

Karadenizin temiz denizin bir kıyısı olan mavinin güzelliği ile sizi büyülüyor yorgunluğunuzu göl balığı lezzeti ile bitire bilir. ORMANLI DENİZİ keyfinize keyif katıyor.

Karaman dere köyü suyu şifa kaynağı böbrek taşına iyi geldiği biliniyor suyuyla harika çay yapmanın keyfine varacaksınız. GİZEMLİ VADİ piknik ve göletleri  ile yeşilin bin bir görselliği sizlere yeni yerleri görmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz..

Kendim pişirir mangalımı yaparım semaveri yakarım hamağımızı kurarım keyif benim diyorsanız çatalca da herkesime göre piknik yerleri bulmak mümkün  KABAKÇA KÖYÜ sizin için harika mekan oluyor. .

Güzel dereleri piknik yerleri güzel suyuyla uçsuz bucaksız mesire alanı ile sevdiklerinizle hoş vakit geçire bileceğiz yeşilliğin sonsuz hakim olduğu ISTRANCA ÇIRÇIR DERE çocuklarınız da büyük keyif alacağı hafta sonunu en iyi şekil de geçirebilirsiniz…

İNCEĞİZ KÖYÜ mesire yerleri arasın  gezilecek yerlerin başında geliyor. Gezilecek alanı çok büyük bankları var piknik için ideal yer hafta sonu huzur dolu geçire bilirsiniz. Çocuklar üzülmesin onlar için de güzel park bulunuyor. Ücretsiz piknik yeri ancak mesire alanı olduğu için ufak bir park ücreti ödemeniz gerekiyor..

Karaca köy evcik plajı

Akalan köyü

Gümüş pınar köyü

Çatalca yalancı cennet bir çok piknik alanı ile yaz aylarının aranan merkezi olarak birçok ziyaretçiyi ağırlıyor siz de hafta sonu piknik deniz ve doğanın güzelliği ile geçirmek istiyorsanız sizler için bir çok  yer sunuyoruz iyi keşifler diliyoruz haydi pikniğe. ..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ali ATLI dedi ki:

    Piknik alanı tavsiyelerinize Orman Bakanlığının projelendirdiği ve Çatalca Çiftlikköy Mahallesi de yeni i açılan “ÇİFTLİKKÖY TABİAT VE MESİRE ALANI” da eklemelisiniz,
    Temiz, sessiz, suyu elektriği olan yol üzeri gayet başarılı bir proje

  2. hulya dedi ki:

    doga ile basbasa olabileceginiz yūrūyūş yapabileceginiz,aktivite yapabileceginiz,gayet sessiz sakin huzur bulabileceginiz,dogal icilebilir kaynak suyu olan yesile ve oksijene do yum saglayacagınız bir mesire alanıdır….???????☕

BİR YORUM YAZ